Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 3 lipca 2026 15:27
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Nastrojowo i świątecznie. VIDEO

15 grudnia w oławskim Ośrodku Kultury odbył się koncert Orkiestry Dętej z Oławy pod dyrekcją Tadeusza Mroczka
Podziel się
Oceń

Muzycy wprowadzili słuchaczy w świąteczny nastrój, wykonując tradycyjne polskie kolędy, które przeplatały się z takimi standardami jak Jingle Bells czy White Christmas. Usłyszeliśmy również aranżacje samby czy tanga. Nie zabrakło także muzyki rozrywkowej. Gościnnie wraz z orkiestrą wystąpiła solistka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu - Beata Koncur. Publiczność zachęcona przez Tadusza Mroczka, wspólnie z orkiestrą odśpiewała zwrotkę kolędy "Gdy się Chrystus rodzi".
Koncert został przyjęty bardzo ciepło, a zgromadzeni widzowie nie szczędzili muzykom braw i owacji na stojąco.

Fot. Grzegorz Jankowski

 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Redaktor Treść komentarza: Ja nie mam takiej ładnej kropki... przy oznaczeniu komentarza, która to oznacza, że wpis pochodzi jednak bezpośrednio od tuolawa.pl.... Wydawało mi się, że pewne rzeczy są na swój sposób oczywiste.. no ale jednak nie. Data dodania komentarza: 3.07.2026, 14:10 Źródło komentarza: Jednym autem może zablokować dostawy towaru do Biedronki. Legalnie Autor komentarza: * Treść komentarza: W artykule wyraźnie pisze, że pan zaparkował zachowując odległość 1,5 metra. W komentarzu wyżej, ktoś kto posługuje się nickiem Redaktor ( to nie ty?) napisał, że brakowało parę centymetrów. Więc warto czytać, i warto pamiętać co się pisze, i kogo cytuje. Data dodania komentarza: 3.07.2026, 13:58 Źródło komentarza: Jednym autem może zablokować dostawy towaru do Biedronki. Legalnie Autor komentarza: Mustafa Treść komentarza: Tymczasem w Oławie radni bbs-pis byli przeciwko takiej komisji, bo nie byliby w stanie mieć w niej większości i wskazać przewodniczącego i Frischmann nie mógł by nią sterować Data dodania komentarza: 3.07.2026, 13:51 Źródło komentarza: Będzie nowy statut gminy J-L? Sześciu radnych dołączyło do komisji Autor komentarza: Mam 35 lat, jestem bezrobotny i przegrałem wybory Treść komentarza: To teraz czekamy na 35 letniego cwaniaczka z ul. Kasprowicza aż policja zrobi z nim porządek. Data dodania komentarza: 3.07.2026, 13:03 Źródło komentarza: 41-latek zatrzymany za przemoc domową. Sąd wydał wyrok w trybie przyspieszonym Autor komentarza: Staszek Porażka Treść komentarza: Można też stanąć obok i paleciakiem zwozić towar do magazynu Data dodania komentarza: 3.07.2026, 13:02 Źródło komentarza: Jednym autem może zablokować dostawy towaru do Biedronki. Legalnie Autor komentarza: wojtek Treść komentarza: Tylko czekać na znak zakazu postoju. To przecież Polska, tak się rozwiązuje problemy Data dodania komentarza: 3.07.2026, 12:11 Źródło komentarza: Jednym autem może zablokować dostawy towaru do Biedronki. Legalnie
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama