Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 02:16
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Patologia się bawi

Podziel się
Oceń

Tak Czytelnik podpisał zdjęcia, które wysłał do redakcji. Szkoda słów, aby komentować widok zastany na oławskim Miasteczku. Masa śmieci, uszkodzone kubły, a jeden z nich wrzucony do rzeki... *

Patologia się bawi

Patologia się bawi

Patologia się bawi

Patologia się bawi


Napisz komentarz

Komentarze

Dorota 01.05.2019 09:33
Przykre. Takie ladne miasto. Sama policja, bez poparcia i wspolpracy mieszkancow nie da sobie rady. Dbanie o miasto to zadanie wszystkich mieszkancow. Polityka strusia jest oczywiscie najlatwiejsza. Mieszkam na stale w Holandii. W mojej dzielnicy wywieszone sa znaki: Uwaga dzielnica pilnowana jest przez mieszkancow. Ludzie sa czujni. Nawet ja sama w jedna noc dzwonilam na policje w czasie kiedy wlamywano sie do samochodu. Zlapano chlopaka na goracym uczynku. W samochodzie mial skradziona aparature. Wszedzie sa zli i dobrzy ludzie. Ja wieze ze tych lepszych ludzi jest wiecej. Ale oni musza ze soba wspolpracowac. To ich sila. Jestem dumna z Olawy i boli mnie serce jak widze takie zdjecia. Dorota Blach

Józek 01.05.2019 12:07
"bez poparcia i wspolpracy mieszkancow nie da sobie rady" Na nie (poparcie) trzeba zasłużyć (zapracować). "Jestem dumna z Olawy" / "Mieszkam na stale w Holandii." Z daleka to dużo łatwiejsze niż z bliska.

Oławianin77 30.04.2019 12:55
A gdzie kamery? Może i są, tylko trzeba umieć je przeglądać. Komu by się chciało. Koniec zmiany i do domu. Oczywiście ludzie mają pretensje do służb, ale nie wieżę, że nikt nie przechodził w tym czasie i tego nie widział. Ciekawe czy jest odnotowany chociaż jeden tel. do SM lub Policji? Znieczulica. Każdy się boii, bo potem powiedzą że konfident.

mnblkj 28.04.2019 17:44
Partole policji i straży miejskiej jeżdżą b często po parku ale w samo południe, pilnując chyba czy matki z dziećmi w wózkach nie śmiecą... Kiedyś zadzwoniliśmy na policję w nocy, bo w parku banda podpitych hałasowała niemiłosiernie, to usłyszeliśmy, żeby porozmawiać z dzielnicowym....

Olga 28.04.2019 16:40
Czy ktoś ze służb lub osób je nadzorujących się wypowie? Ta demolka nie trwała 15 minut.

aws 29.04.2019 11:48
Olga, Straż Miejska i Policja są od "wyższych" celów.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: OliwkaTreść komentarza: Nawet na myśl mi nie przyszło , że ktoś może zrobić z tego burzę. Absolutny zakaz wprowadzania piesków na teren boiska szkolnego i terenów przynależnych szkole. Pieski sikają, zebranie kupki nie zawsze daje się wyczyścić. No i dzieci niech tam się bawią, piłka się toczy, kocyk można rozłożyć, dzieci mogą siedzieć na trawie. Uważam , że rodzice uczniów winni odpowiedzieć jasnym stanowiskiem, boisko to nie wybieg. Zarówno rada sołecka podjęła dobrą decyzję jak i dyrektor szkoły. Słowo zakaz jest zrozumiałe dla mnie, bo apele to już niejeden był. Żeby aż z prawnikiem konsultować to już nawet nie jest śmieszne, dla mnie przerażające. Mam pieska, kocham go i w życiu nie poszłabym z nim na boisko, plac zabaw itp. A tak na marginesie nie ma w Domaniowie innych miejsc na spacer z pieskiem. Rodzice brońcie bezpiecznych miejsc na zabawy Waszych dzieci.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 17:38Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama