Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 7 czerwca 2026 21:56
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Tykające zawiniątko w toalecie. Ewakuacja szkoły

Dziś po godzinie 8.00 dyrekcja Technikum nr 2 im. Zjednoczonej Europy w Oławie powiadomiła policję
Podziel się
Oceń

Jak informuje podinsp. Alicja Jędo z KPP w Oławie jeden z uczniów zauważył w toalecie małe tykające zawiniątko przyczepione do ściany. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną, pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe i energetyczne. Są również policjanci z uprawnieniami saperskimi. Podjęto decyzje o ewakuacji uczniów, którzy w tej chwili przebywają w hali sportowej. Więcej informacji wkrótce. Przypomnijmy, że w 2018 roku doszło podobnej sytuacji: pisaliśmy o TYM TUTAJ

AKTUALIZACJA: KONIEC AKCJI Z ŁADUNKIEM. Jeden z uczniów zatrzymany - czytaj tutaj



Napisz komentarz

Komentarze

Tokarski 08.02.2020 06:20
Głupota nie zna granic...., najgorzej że rodzice będą za to odpowiadać chyba że jest pełnoletni czego mu serdecznie życzę ???

Eeeeee 07.02.2020 10:38
Nie dość że nie potrzebnie angażują służby, które mogły by być naprawdę gdzieś potrzebne, to jeszcze odgrzewają żart z przed roku... Kompletny brak kreatywności ze strony roczników 2001 i młodszych, żenada. Z wyrazami pogardy. TFU!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Krzyś handlarz kartoflami Treść komentarza: Skandaliczna wypowiedź Urbańczyka, powinien mieć odrobinę honoru i sam zrezygnować. Ale frischmannowym potakiwaczu nie spodziewam się czegoś takiego jak honorowe zachowanie. Data dodania komentarza: 7.06.2026, 20:25 Źródło komentarza: Urbańczyk obraża - Urbańczyk przeprasza Autor komentarza: Pytam Treść komentarza: Pan Frischmann z tymi 12 metrami i domkami jednorodzinnymi robi z siebie idiotę bo to lubi czy zostało mu to hojnie wynagrodzone przez dewelopera? Data dodania komentarza: 7.06.2026, 20:22 Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie referendum? Radny ostrzega burmistrza Autor komentarza: Wyborca Treść komentarza: Radny z KO zadowolony że Prezydent Krakowa z KO odwołany? Data dodania komentarza: 7.06.2026, 19:55 Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie referendum? Radny ostrzega burmistrza Autor komentarza: symetrysta Treść komentarza: Trafnie ocenił? Serio? Mieszkańcy dzielą się swoimi problemami, oczekują od rady aby zajęła się ich problemami, rozwiać ewentualne wątpliwości - i co się dzieje, jako pierwsze wystąpienie, pierwsze słowa jakie padają to, że pani jest "nawiedzona". Pycha kroczy tuż przed upadkiem. I jak bardzo PiS i BBS nie rozumie, nie słucha mieszkańców - są tylko wykonawcami poleceń (nawet najgłupszych) burmistrza. Data dodania komentarza: 7.06.2026, 19:53 Źródło komentarza: Urbańczyk obraża - Urbańczyk przeprasza Autor komentarza: symetrysta Treść komentarza: I to jest do zrobienia - ale przede wszystkim odwołanie burmistrza i rady. Trzeba zmienić absolutnie wszystko, aby zacząć od nowa i postawić miasto na nogi. Podziękować cichym wspólnikom burmistrza, podziękować przyklaskiwaczom, podziękować milczącym radnym. To jest do zrobienia... naprawdę Data dodania komentarza: 7.06.2026, 19:48 Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie referendum? Radny ostrzega burmistrza Autor komentarza: on Treść komentarza: Do referendum !!!!!!!! Zbierać podpisy !!!!!!!! Odcinać r.. od koryta !!!!! Data dodania komentarza: 7.06.2026, 19:19 Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie referendum? Radny ostrzega burmistrza
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama