Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 10:52
Reklama BMM
Reklama

E-aktywni mieszkańcy gminy Domaniów

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Gmina Domaniów wraz z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju przystąpiła do realizacji projektu grantowego pn. „E-aktywni mieszkańcy Gminy Domaniów” finansowanego w formie mikrograntu w ramach projektu pt. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO”.
Podziel się
Oceń

Celem realizowanego zadania jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.
W ramach projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu cyklu szkoleń zostaną przekazane do placówki oświatowej z terenu naszej Gminy.
Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców województwa dolnośląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest ukończenie 25 roku życia.
Termin, temat i miejsce prowadzonych szkoleń:
02.03.- „Rodzic w internecie”, Urząd Gminy w Domaniowie
03.03.- „Mój biznes w sieci”, Urząd Gminy w Domaniowie
04.03.- „Moje finanse i transakcje w sieci”, Urząd Gminy w Domaniowie
05.03.- „Działam w sieciach społecznościowych”, Urząd Gminy w Domaniowie
06.03.- „Tworzę własną stronę internetową (blog)” Urząd Gminy w Domaniowie
09.03.- „Rodzic w internecie”, Urząd Gminy w Domaniowie
10.03.- „Mój biznes w sieci”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie
11.03.- „Tworzę własną stronę internetową (blog)”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie
12.03.- „Rodzic w internecie”, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniowie
13.03.- „Moje finanse i transakcje w sieci”, Urząd Gminy w Domaniowie
16.03.- „Rolnik w sieci”, Urząd Gminy w Domaniowie
17.03.- „Kultura w sieci”, Urząd Gminy w Domaniowie
18.03.- „Mój biznes w sieci”, Urząd Gminy w Domaniowie
Na szkolenia można zapisać się osobiście w Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Domaniów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 oraz poprzez zgłoszenie telefoniczne udziału pod nr tel. (71) 301 78 79.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: RodzicTreść komentarza: Bo oni chodzą do szkoły , żeby się uczyć a w Sobieskim ciągle trwają zabawy . Zgodnie z powiedzeniem " nie matura a chęć szczera zrobią z ciebie oficera " .Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:29Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: RedaktorTreść komentarza: "Rzeczą, która budzi zastrzeżenia (...) jest forma nagłośnienia (...). (...) było niezbędne minimum w postaci wzmianki w BIP, stronie internetowej (...), a nawet w gazecie - ale wydaj mi się, że (...) powinno to być znacznie bardziej nagłośnione. Tymczasem zrobiono (...), niezbędne minimum." Dawno już nikt nie wskazał tak dobitnie na nikłą rolę gazety w podawaniu informacji, jej zasięgu i oddziaływania, jak zrobił to "lokalny działacz społeczny, ekolog dla którego bardzo istotna jest ochrona środowiska naturalnego". Pierwszy tego imienia... (a zbieżność danych oraz podobieństwo osoby na zdjęciu z czynnym politykiem KO może być jedynie "przypadkowa..."). Dlaczego inni lokalni politycy (zajmujący się hobbistycznie ekologią), nie dostąpili zaszczytu skomentowania - nie wiadomo. Kabaret w czystej postaci.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 09:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: ten pseudo burmistrz nadaję się tylko na zdjęcia i cieszyć tą japę bo tylko to dobrze mu wychodzi.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 08:58Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: To miasto nie ma gospodarza, jakby miał odrobinę honoru to podałby się do dymisji i oddał pobrane wynagrodzenie.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 07:47Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: JacekTreść komentarza: Składam należne gratulacje! Dodam, że Rowerem przez Jelcz w ubiegłym roku doceniło talent Wojtka Ganczarka organizując odsłonięcie jego gwiazdy w dębińskiej alei. Gratuluję również rodzicom, którzy wychowali tak zdolnego człowieka! Oboje, przez długie lata związani są ze szkolnictwem. A my? cóż, pozostaje nam cieszyć się, że Wojtek Ganczarek w tak piękny sposób rozsławia nasze miasto!Data dodania komentarza: 5.12.2025, 06:31Źródło komentarza: Wojciech Ganczarek z Grand Prix Festiwalu HumanDOCAutor komentarza: MelomanTreść komentarza: Prawdziwa uczta dla miłośnika muzyki barokowej , wspanialeData dodania komentarza: 5.12.2025, 04:23Źródło komentarza: Wyjątkowy koncert w Sali Rycerskiej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama