Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 22 stycznia 2026 03:23
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Premierowy tydzień w OH KINO!

Podziel się
Oceń

OH KINO Oława zaprasza miłośników kinematografii na piątkowe nowości! W tym tygodniu czeka aż 5 premierowych tytułów, m.in. Manu. Bądź sobą!, Wilcze echa i trzymający w napięciu horror Impostor.

Manu. Bądź sobą! to idealna propozycja dla młodszych widzów, którzy wraz z rodzicami zechcą spędzić czas w OHKINO Oława. Ta wyjątkowa animacja opowiada o ptaszku, który całe swoje dotychczasowe życie spędza w przekonaniu, że jest mewą. Podczas lekcji latania okazuje się jednak, że różni się od rówieśników i należy do zupełnie innego ptasiego gatunku. Tytułowy bohater, Manu boryka się z odrzuceniem, póki nie spotyka akceptującej go grupy innych ptaków. Wraz z nimi musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, które udowodnią mu, że bycie innym, a przede wszystkim bycie sobą, jest tak naprawdę największą siłą. Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/508 Basia 2 to kontynuacja przygód energicznej 5- latki, która stała się bohaterką niemal każdego przedszkolaka. Dziewczynka ma bujną wyobraźnię i codziennie masę nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Raz chce być baletnicą, innym razem chciałaby gotować, ale co najważniejsze, życie Basi to ciągła przygoda. Film jest krótszy od standardowych kinowych produkcji, dlatego idealnie sprawdzi się jako atrakcja dla najmłodszych widzów, np. przedszkolaków. Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/509 Kolejna propozycja to coś dla fanów teorii spiskowych i tematyki wojennej. Wilcze echa to historia załogi Titane- okrętu wojennego, który zostaje zaatakowany podczas misji u wybrzeży Syrii. Po trudnym powrocie do portu, okazuje się, że w stronę Francji zmierza pocisk atomowy. Załoga otrzymuje rozkaz kontrataku i zostaje wysłana na misję, która może doprowadzić do ogólnoświatowego konfliktu. Niestety, specjaliści analizujący podwodne dźwięki podejrzewają, że cała akcja jest podstępnie zaplanowaną intrygą, która może okazać się potężniejsza od najnowszej nawet technologii… Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/502 Jeśli nie jesteś fanem animacji, a tym bardziej surowych wojennych klimatów, ale za to uwielbiasz, kiedy włosy stają Ci dęba w OH KINO Oława ma również coś dla Ciebie - zagadkowy horror Impostor. Sarah samotnie wychowuje małego Chrisa. Ucieczka przed problemami sprowadza ją do zacisznego domku na wsi. Wydawałoby się, że wszystko w końcu idzie ku dobremu, ale pewnej nocy syn Sarah gubi się w lesie. Kiedy się odnajduje, nie jest tym samym chłopcem, którym był przed zaginięciem. Gdy wraz z upływem dni zachowanie Chrisa staje się coraz dziwniejsze, Sarah zaczyna podejrzewać, że w lesie wydarzyło się coś złego, a chłopak może wcale nie być jej synem… Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/510 Jeśli ktoś nie dotarł na przedpremierowe pokazy filmu Shazam!, regularne seanse już od 5.04! Kinowa adaptacja komiksu opowiadającego losy młodego chłopaka, który zyskał supermoce i za pomocą odpowiedniego zaklęcia zamienia się w dorosłego bohatera. Duża doza humoru i jeszcze więcej akcji to mocna zachęta do spędzenia czasu w kinowym fotelu. Zwiastun: https://ohkino.pl/olawa/film/486

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: *Treść komentarza: A dlaczego Miasteczko Ruchu? Przecież mieszkają ludzie na 11 Listopada. Dlaczego park koło PKP? Przecież Kaczuszki. No to może łąka za Stadionem? Albo okolice lasu Siedleckiego? Po to jest miasto, po to jest Rynek, żeby tam ściągnąć mieszkańców i żeby tam się bawili. Właśnie tak działa miasto. Każ się we Wrocławiu wynieść się wszystkim z Rynku, bo mieszkańcy chcą ciszy i spokoju, i tam się przeprowadź. Niech nasz Rynek tętni życiem, nie tylko jak jest WOŚP, a ty narzekaj i "gryź po kostkach ratlerku".Data dodania komentarza: 21.01.2026, 20:42Źródło komentarza: Urząd prosi o przeparkowanie aut. Chodzi o WOŚPAutor komentarza: [email protected]Treść komentarza: Te zdjęcia jakieś bardzo stare autobusy na placu stoją od początku grudnia lub końcówki listopadaData dodania komentarza: 21.01.2026, 20:21Źródło komentarza: W Oławie już są elektryczne autobusy. Kiedy wyjadą na ulice miasta?Autor komentarza: StefTreść komentarza: Zabudowa trwa a parkingów w mieście co raz mniejData dodania komentarza: 21.01.2026, 19:57Źródło komentarza: Nowe hale rosną jak na drożdżach. Kiedy koniec?Autor komentarza: RozumTreść komentarza: Pycha upada , Szacunek nigdy , powoli to się dzieje na naszych oczach mieszkańcy Miłoszyc , nie dla hali .Data dodania komentarza: 21.01.2026, 19:21Źródło komentarza: Miłoszyce protestują. Na co jest pozwolenie, a na co nie maAutor komentarza: IndianinTreść komentarza: Dopiero gdy zostanie ścięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zatruta, a ostatnia ryba złapana, człowiek odkryje, że nie naje się pieniędzmi. Prawdziwe bogactwo tkwi w zdrowej przyrodzie, a nie w dobrach materialnych.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 18:52Źródło komentarza: Miłoszyce protestują. Na co jest pozwolenie, a na co nie maAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Koleje zagraniczne markety do wysysania polskiej gotówki. Zamiast inwestować to przejadamy.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 18:43Źródło komentarza: Nowe hale rosną jak na drożdżach. Kiedy koniec?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama