Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 stycznia 2026 00:35
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Zaczarowany Dzień Dziecka on-line

Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza na Dzień Dziecka - będzie inaczej niż zwykle!
Podziel się
Oceń

W programie:
niedziela, 31 maja 2020, godz. 15:00 - Bajkowy Quiz Live
Przeprowadzimy Was przez najlepsze, najpopularniejsze i najgłośniejsze bajki, baśnie, filmy animowane! Quiz w wersji animacyjno-obrazkowej zobaczycie na ekranach Waszych TV. To interaktywna zabawa pełna wspomnień dla Was i Waszych rodziców.
Jesteśmy partnerem Bajkowego Quizu, co oznacza że ufundujemy trzy nagrody :) Trójka zwycięzców otrzyma możliwość bezpłatnego uczestnictwa na wybrane zajęcia dla dzieci w nowym sezonie MGCK.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/540718013272561/

niedziela, 31 maja 2020, godz. 18:00 - koncert on-line „Czereśnie”
Wyobraźcie sobie piosenki opowiadające o sprawach najważniejszych: ochronie przyrody, dbaniu o własne zdrowie, miłości do najbliższych, szanowaniu różnorodności. Skierowane do najmłodszych, lecz unikające infantylizacji. Wykonywane w żywiołowej formie, pełnej wspólnych zabaw i interakcji z publicznością. Wyobraźcie sobie zespół dla dzieci inny niż wszystkie – „Czereśnie”!
Transmisja do obejrzenia na naszym kanale Facebook.

poniedziałek, 1 czerwca 2020, godz. 18:00 - spektakl on-line pt. „Zaczarowany pokój” w wykonaniu TeatRegeneracja
Teatralna bajkowa historia, która opiera się na najważniejszych wartościach w życiu człowieka. Dzieci mają okazję przekonać się jak ważne są tolerancja, szacunek, pomoc, przyjaźń i miłość. Zuzia, mała psotnica, wreszcie wyjeżdża na długo wyczekiwane wakacje do swoich dziadków. Dziadek Jerzy przygotowuje dla wnuczki do spania dawny pokój jej Mamy, który okazuje się kryć w swoich zakamarkach wiele niespodzianek. Dziewczynka zupełnie nieplanowanie staje się uczestniczką niezwykłej podróży, w której towarzyszą jej m.in. porzucone zabawki Mamy. Czy Zuzia odkryje wszystkie tajemnice wyjątkowego pokoju? Czy uda jej się poznać prawdziwą przyjaźń?
Transmisja do obejrzenia na naszym kanale Facebook.



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama