Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 03:12
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Galeria OKO otwarta! Co można zobaczyć? Jaki limit osób?

Od 1 lutego możliwe jest stacjonarne zwiedzanie wystaw w Galerii OKO mieszczącej się w Ośrodku Kultury (filia nr 2 Centrum Sztuki w Oławie).
  • Źródło: Centrum Sztuki w Oławie
Podziel się
Oceń

Centrum Sztuki informuje, że limit osób mogących jednocześnie przebywać w Galerii wynosi 7 osób. Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie zwiedzania wystawy pod nr tel. 71 313 28 29 lub pod adresem e-mail: [email protected]. Podany limit obowiązuje do odwołania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania wystawy na żywo i prosimy o honorowanie obowiązujących zasad.

W lutym zapraszamy do Galerii OKO na wystawę “Fotografia w czasach zarazy” – to zbiór prac uczestników Warsztatów Fotografii Analogowej, które odbywają się Centrum Sztuki w Oławie pod kierunkiem Zbyszka Kordysa. Jak mówi opiekun grupy: “Z przyczyn oczywistych zajęcia nie odbywają się od marca ubiegłego roku, z wyjątkiem małej jesiennej przerwy, dopiero teraz mamy więc przyjemność zaprezentować efekty dotychczasowych działań. Wystawa nie ma motywu przewodniego, prezentowany jest wybór najlepszych prac, jednak ich cechą wspólna jest szlachetna technika wykonania. Wszystkie fotografie są czarno-białymi powiększeniami wykonanymi pod powiększalnikiem z tradycyjnego negatywu. Mam ogromną nadzieję, że w najbliższych dniach otworzy się możliwość oglądania prac, choćby w małych grupach, zapraszam więc serdecznie do odwiedzania galerii “OKO” w filii nr 2 Centrum Sztuki w Oławie przy ulicy 11 listopada 27“.

Autorami zdjęć z wystawy “Fotografia w czasach zarazy” są: Marcin Marszałek, Łukasz Stelczyk, Dariusz Krieger, Remigiusz Batóg, Gabi Możejko, Emilka Domańska, Kaja Kubicz, Emilka Bujarska, Julia Rogowska, Krzysiek Ozga, Natalia Żmijowska, Joanna Szymańska, Krystyna Kufel, Beata Potyrała, Julia Prokop.

Relacja video z tej wystawy będzie dostępna pod koniec lutego na kanale YouTube Centrum Sztuki w Oławie.

Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć Krzysztofa Niźnika “Obiektywnie skoncertowani II”. Fotografia muzyczna. Cykl 48 muzycznych portretów, które zatrzymały w obiektywie atmosferę koncertów, a także charakterystyczne dla występujących muzyków pozy i gesty, można również oglądać na stronie Centrum Sztuki w Oławie (http://kultura.olawa.pl/wydarzenia/obiektywnie-skoncertowani-ii-fotografia-muzyczna-krzysztofa-niznika/


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Dildo Star Treść komentarza: Zastosowano w tym artykule pewne skróty myślowe... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 16:58 Źródło komentarza: Bezskutecznie próbował zatamować krwawienie. Jego stan szybko się pogarszał Autor komentarza: Mayhem Treść komentarza: Policja kontrolująca klatkę schodową 😁. Widział ktoś kiedyś piesze patrole? Co się w tym artykule nie klei. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:03 Źródło komentarza: Bezskutecznie próbował zatamować krwawienie. Jego stan szybko się pogarszał Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Miłość w Milocicach kwitnie... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:00 Źródło komentarza: Miłocice dziękują, bo jest za co... Autor komentarza: DM Treść komentarza: i tu są fani , widać odrazu w jakim wieku , mistrz Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: GMW play Depeche Mode na scenie Dni Oławy - Dni Koguta Autor komentarza: He he Treść komentarza: Dałbym się potrenować takiej trenerce. :D Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Aleksandra Kucharska trenerką drużyny seniorów Piast Instal Miłocice Autor komentarza: ciotka Treść komentarza: Prawomocnie skazany za łapówki który przez pare lat brał pensje choć miał sądowy zakaz nie tylko sprawowania swojej funkcji ale nawet wejścia do urzędu. Kogo nagradzacie ??? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Jan Kownacki zasłużony dla sportu
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama