Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 04:21
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Zapraszają na ławeczkę, na konsultacje

Przedstawiciele Komitetu Ustanowienia Budżetu Obywatelskiego kolejny raz zapraszają do dyskusji
Zapraszają na ławeczkę, na konsultacje
Tomasz Wąsiński i Krzysztof Betker

Autor: Agnieszka Herba

Podziel się
Oceń

Zgodnie z zapowiedziami Krzysztofa Betkera i Tomasza Wąsińskiego, przedstawicieli Komitetu, także w tym miesiącu przed oławskim ratuszem stanie "Ławeczka konsultacji w sprawie projektu BO". Szkielet projektu już jest, ale organizatorom zależy by, zaangażowała się w niego jak największa liczba ludzi. Zapraszają więc mieszkańców do dyskusji, dzielenia się pomysłami uwagami i opiniami. Tym razem będą czekać na zainteresowanych 29 maja od godz. 10.00. - Zapraszamy mieszkańców do współpracy nad budżetem obywatelskim, by - jak sama nazwa mówi - wyrażał on potrzeby społeczne, a nie powstawał w zaciszu gabinetów, niejako obok mieszkańców - mówi Krzysztof Betker.

(WK)


Napisz komentarz

Komentarze

Młodzik 31.05.2021 06:20
Jako radni nic nie potrafią zrobić, to szukają rozgłosu na ławeczkach. A może się pochwalą ile przyszło od tego czasu zainteresowanych ludzi? Jak im się nudzi to niech pójdą do parku śmieci zbierać a przy okazji wezmą swojego kolegę co robił wojnę o sale do pingponga. Ps. Na mieście słychać że go wywalili.

Zenek ze Zwierzyńca 28.05.2021 14:10
Dajcie sobie spokój z tą ławeczkową agitacją. Komu to potrzebne. Jak chcecie działać społecznie to na Radnych startujcie. Robicie ludziom wodę z mózgów. To nie wioski żeby bić się, na której wiosce plac zabaw zrobią i wyremontują świetlicę. Miasto rządzi się swoimi prawami. Macie jakieś problemy to zgłoście publicznie, tutaj walczycie nie wiadomo o co.

Skrull 28.05.2021 18:04
Jak zwierzyniec to tylko gwiazda burmistrza Małgorzata P ;)

rychu 29.05.2021 07:59
to przecież startowali, wystawili bodajże 5 kandydatów w jednym okręgu i zajęli ostatnie miejsce.

Wiedzący 29.05.2021 08:56
Dokładnie. Budżet obywatelski sprawdza się na rozległym terenie. Albo duże miasta, jak Wrocław, albo tak jak piszesz, na wioskach, czyli np. Jelcz Laskowice. 20 miejscowości, rozległy teren, niech sobie o śwoetlice i place zabaw. W Oławie to będzie śmiech na sali z tym budżetem obywatelskim.

Mike 29.05.2021 14:27
Ty tyle wiesz co świniami lataniu ?

Wiedzący 31.05.2021 11:51
Komentarz zablokowany

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: OliwkaTreść komentarza: Nawet na myśl mi nie przyszło , że ktoś może zrobić z tego burzę. Absolutny zakaz wprowadzania piesków na teren boiska szkolnego i terenów przynależnych szkole. Pieski sikają, zebranie kupki nie zawsze daje się wyczyścić. No i dzieci niech tam się bawią, piłka się toczy, kocyk można rozłożyć, dzieci mogą siedzieć na trawie. Uważam , że rodzice uczniów winni odpowiedzieć jasnym stanowiskiem, boisko to nie wybieg. Zarówno rada sołecka podjęła dobrą decyzję jak i dyrektor szkoły. Słowo zakaz jest zrozumiałe dla mnie, bo apele to już niejeden był. Żeby aż z prawnikiem konsultować to już nawet nie jest śmieszne, dla mnie przerażające. Mam pieska, kocham go i w życiu nie poszłabym z nim na boisko, plac zabaw itp. A tak na marginesie nie ma w Domaniowie innych miejsc na spacer z pieskiem. Rodzice brońcie bezpiecznych miejsc na zabawy Waszych dzieci.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 17:38Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama