Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 27 lipca 2026 23:13
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Tak pomagali Natankowi

Ile udało się zebrać pieniędzy na leczenie chłopca?
Podziel się
Oceń

W sobotę tj.10 lipca w Gać odbył się charytatywny festyn dla czteroletniego Natanka. Chłopiec cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, jest pod opieką specjalistów między innymi, neurologa okulisty i alergologa. Rodzice Natana są w stałym kontakcie z jego rehabilitantami, a na rehabilitację musi jeździć cały czas, dlatego potrzebne są pieniądze, aby wesprzeć w leczeniu.

-Ginekolog mówił, że Natan urodzi się zdrowy. Jego problemy ze zdrowiem zaczęły się tak naprawdę od razu po urodzeniu.- mówi matka dziecka.

Rodzice walczą o zdrowie chłopca jak tylko mogą, a mieszkańcy postanowili im pomóc. Podczas festynu udało się zebrać 10,940 złotych - informuje pani Magdalena (mama). - Chcieliśmy jeszcze raz podziękować wszystkim i każdemu z osobna za przybycie, za włożoną pracę i poświęcony czas: pani Anetce, Radzie Sołeckiej, Gacianeczkom, panu Błażejowi za poprowadzenie imprezy, Arturowi za "smażenie" się przy grillu, Panu Mariuszowi Michałowskiemu za fajny pomysł przejażdżki na motorze, pani animator za zabawę z dziećmi i sponsorom, znajomym i nie znajomym za upieczenie a później kupno przepysznych ciast. Jeśli kogoś pominęłam to podziękuję osobiście,ale moja głowa jeszcze nie ogarnia że Natan miał taką imprezę. Nasza Żaba od urodzenia ma trochę pod górkę,ale dzięki takim ludziom jak Wy, wyjdzie na prostą Dziękujemy!

 

 

Oliwia Jankowska



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Kres Treść komentarza: Bardzo Dużo jak nie większość mieszkańców powiatu oławskiego ma pochodzenie Kresowe , albowiem przed rokiem 1945 na tych ziemiach przodkowie Nasi nie mieszkali. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 21:14 Źródło komentarza: Świetna frekwencja na Jelczańskim Spotkaniu Kresowym Autor komentarza: * Treść komentarza: Oczywiście, że zgadzam się z tym, że należy sprzątać. Też podróżuje po Polsce i niestety nigdzie nie jest tak tip top posprzątane. To tak samo jak w domu. Sprzątasz, ale zawsze gdzieś kurz i śmiecia można znaleźć. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:52 Źródło komentarza: LIST: - Nowe parki i skwery na pokaz, a pod Urzędem Miasta wstyd i brud! Autor komentarza: * Treść komentarza: Żenujący wpis przedstawiciela tzw. Oławskiej opozycji. Jak się nie ma argumentów w dyskusji, i nic mądrego do powiedzenia, to właśnie używa się takich wpisów pt. „Gosia”. Totalna żenada jak cała tzw. Oławska opozycja. Nie kompromituj się więcej. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:47 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Może jeszcze lotnisko? Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:14 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników Autor komentarza: TYLE Treść komentarza: Dino to polska marka robi konkurencje Niemcom i Portugalczykom itp. Dzięki Dino pozostali nie mogą windować dowolnie cen a to że "solidarnościuchom" leniuchom nie chce się pracować to problem w wielu firmach. Związkowcy nie jedną firmę w kraju położyli i dobrze że właściciel Dino się nie daje tym nierobom na etacie. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 20:13 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników Autor komentarza: Klotz Treść komentarza: Szkoda że nikt tu nie napisał z jakimi problemami męczy się teraz Dino. Strajki pracowników, zwolnienia, złe traktowanie i brak podwyżek. Trudna sprawa. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Wkrótce otwarcie. Szukają pracowników
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama