Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 17:20
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Dumka na tysiąc serc

Centrum Sztuki zaprasza na koncert dla Ukrainy w Ośrodku Współpracy Europejskiej "Odra"
Podziel się
Oceń

- Wszystkich kochających sztukę i pragnących pomóc osobom potrzebującym z Ukrainy zapraszamy na piękny, niosący nadzieję koncert dla Ukrainy - mówią organizatorzy. - Niezależnie od wartości materialnych koncert niesie ze sobą piękny przekaz kulturowy pokazując bogactwo kultury obu Narodów i pozwala „powitać” Gości zza naszej wschodniej granicy. Urok i melancholia ukraińskich Dumek oraz pieśni klasycznych porusza każdego słuchacza łączącego się wszystkimi zmysłami z Narodem Ukraińskim. Dodatkowym walorem tego koncertu jest słowo wiążące, które pięknie wprowadza w nastrój i wymowę istoty samego koncertu oraz prezentowanych utworów. Wplecione fragmenty poezji i prozy autorów polskich, ukraińskich oraz cytaty światowych autorytetów propagujących pokój na świecie budują niepowtarzalną dramaturgię i atmosferę tego wydarzenia! Wstęp na koncert to bilet/cegiełka w kwocie minimum 30 zł (każda większa kwota mile widziana), dochód ze sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na pomoc Ukrainie. Przed koncertem wolontariusze z ekipy HELP będą zbierać datki, dlatego prosimy o przygotowanie konkretnych kwot, które będą wkładane do puszek. Zapraszamy na koncert i z góry dziękujemy za pomoc.

Organizator: Centrum Sztuki w Oławie.

Partnerzy: Urząd Miejski w Oławie oraz Heroiczna Ekipa Lokalnej Pomocy ( HELP)


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: JelczTreść komentarza: Może w końcu Policja zacznie działania prewencyjne: zacznie sprawdzać wszelkie noclegownie gdzie są cudzoziemcy, reagować na łamanie prawa od tego drobnego za zaśmiecanie poprzez picie alkoholu w miejscach publicznych , nieustanny hałas tak uciazliwy , kontrolę jeżdzacych wraków, napitychh rowerzystów. Przejdzie się po po dzielnicy Jelcz i zauważy to co powinna. Dzielnicowy to Yeti.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: TYLETreść komentarza: Wszystkich Gruzinów i Ukraińców popełniających przestępstwo od razu przekazywać na pierwszą linię frontu np; do Kupiańska. Przecież tam się ucieszą że mają świeżą dostawę .Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:07Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama