Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 21:57
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski

Bestialstwo. Wiadro z kotem zakopał w ziemi... Zrozpaczony właściciel szukał go od kilku tygodni

62-latek odpowie za znęcanie nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Mamy nadzieję, że kara będzie wysoka!
  • Źródło: KPP w Oławie
Podziel się
Oceń

Policjanci z Komisariatu Policji w Jelczu Laskowicach wyjaśniają okoliczności znęcania się nad kotem, którego truchło na własnej posesji znalazł właściciel. W marcu dyżurny oławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące ujawnienia na terenie przyległym do posesji znajdującej się w gminie Jelcz Laskowice truchła kota. Zwierzę znajdowało się w wiadrze zakopanym do połowy w ziemi, którego wieko było nawiercone otworami. Zrozpaczony właściciel szukał kotka od kilku tygodni. - Policjanci dokonali oględzin miejsca, a truchło kota zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok - mówi st. asp. Wioletta Polerowicz. - Według relacji zgłaszającego, bestialskiego zachowania mógł dopuścić się mieszkaniec tej samej gminy, który niejednokrotnie narzekał na obecność kota. W toku prowadzonych czynności mundurowi ustalili, że sprawcą zdarzenia był 62-letni mieszkaniec gminy Jelcz Laskowice. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut znęcania nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Nie ma i nie może być społecznej zgody na takie traktowanie zwierząt. Każdy, kto ma informacje bądź jest świadkiem znęcania się nad zwierzętami powinien poinformować odpowiednie służby, w tym Policję. Reakcja wszystkich służb będzie natychmiastowa.


Napisz komentarz

Komentarze

Aneta Marta 02.04.2022 16:24
Że narzekał, nie znaczy że się znęcał, może kot zdechł- nie chce mi się tego czytać- nie macie co robić, tylko koty zbierać???? Weźcie sie do roboty.

Elizeusz Małko 04.04.2022 14:36
Tak, kot zdechł i sam się zapakował do wiadra. Jesteś pustostanem czy tylko udajesz??

Stop hejtowi 02.04.2022 15:24
Bestialskie zachowania widoczne są również na fb.Obrażanie ,wyzwiska,szydzenie .A niektórzy wspierają mowę nienawiści.

free 03.04.2022 10:49
czy burmistrz wspiera hejterów atakujących opozycję z anonimowych kont?

Zenek 03.04.2022 15:26
Myślisz, że burmistrz 40 tys. miasta nie ma co robić, tylko zajmować się hejterami na stronie gazety. Moim zdaniem on to po prostu olewa. Za inteligentny jest, by zajmować się takimi pierdółkami, głupimi wpisami boksera czy opozycji. A wy nakręcacie się, pierwsze co lajkujecie swoje wpisy i dajcie łapkę w dół wpisy krytykujące. Żałosne. Jak ta wasza organiazacja tak działa, to mam nadzieję, że znowu przegracie.

Ala 02.04.2022 14:33
to bardzo smutne:-( Od 24 lutego szukam mojego kota do dzis nie ma. Nawet wysłalam do weterynarii i schroniska odpisali ze nie znalezli.

Stop mowie nienawiści 02.04.2022 13:33
Bestialstwo to też obrażanie innego człowieka na fb.Bestialstwo to też akceptowanie nienawistnych zachowań.

M 02.04.2022 14:34
dokładnie, dziwię się, że burmistrz Firschman akceptuje w swoich szeregach takie sianie nienawiści i prześladowanie członków opozycji z fejkowych kont, prawie jak średniowieczne polowanie na czarownice, a wydawało się, że to wykształcony człowiek o poglądach odpowiednich dla demokratycznego europejskiego kraju

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama