Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 21 stycznia 2026 19:01
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski

Najlepszy sposób na ochronę przed włamaniem. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Kradzież z włamaniem jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych przestępstw, stanowiącym prawie jedną trzecią wszystkich zgłoszonych przestępstw. Każdego roku dochodzi do prawie 700 000 włamań, a o wiele więcej pozostaje niezgłoszonych. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak chronić swój dom przed włamywaczami i innymi intruzami, dlatego podjęcie prostych środków ostrożności może pomóc Ci zabezpieczyć się przed potencjalnymi przestępcami.
Podziel się
Oceń

Miej solidny zamek w drzwiach - GERDA RIM 600

Najlepszym sposobem ochrony domu jest zainstalowanie solidnego zamka w drzwiach takiego jak GERDA RIM 600 S. Pamiętaj, aby zainstalować zamek, który jest solidny i niezawodny. Solidne zamki, takie jak Gerda Rim 6000 zamiennik RIM 6000S KESO szwajcarskiego producenta https://www.abc-zabezpieczen.pl/zamek-do-drzwi-gerda/rim-6000s-omega2.html , pomogą Ci utrzymać niepożądanych gości z dala od Twojego domu.

Należy pamiętać o smarowaniu zamka i utrzymywaniu go w dobrym stanie, aby zapewnić jego niezawodność i trwałość. Zamki te są rzetelnie testowane pod kątem trwałości i prawdopodobnie nie pozwolą włamywaczom dostać się do Twojego domu.

Zainstaluj system bezpieczeństwa

Jednym z najlepszych sposobów ochrony domu przed włamaniami jest system bezpieczeństwa. Dostępnych jest kilka rodzajów systemów bezpieczeństwa, w tym systemy z usługą monitorowania oraz takie, które instaluje się samodzielnie. Chociaż koszt systemu bezpieczeństwa może się znacznie różnić w zależności od potrzeb, jest to na ogół dobra inwestycja, która się zwraca.

W rzeczywistości właściciele nieruchomości, którzy mają zainstalowany system bezpieczeństwa, trzykrotnie rzadziej doświadczają włamania niż ci, którzy go nie mają. Włamania to powszechne przestępstwo, które zdarza się każdego dnia. Mogą się one przydarzyć każdemu i wszędzie, ale są rzeczy, które możesz zrobić, by stać się mniejszym celem. Pierwszą i najważniejszą rzeczą, jaką można zrobić, aby nie stać się ofiarą, są zabezpieczenia wysokiej klasy.

Nie zostawiaj cennych przedmiotów na widoku

Przestępcy często włamują się do domów ludzi podczas ich nieobecności lub gdy śpią. W takich przypadkach włamywacze szukają cennych przedmiotów, które mogą łatwo zabrać i sprzedać. Aby uniemożliwić włamywaczom wejście do domu, nie zostawiaj cennych przedmiotów na widoku.

Odłóż na bok wszystkie przedmioty, które mogłyby skusić włamywacza, w tym biżuterię, gotówkę i inne cenne przedmioty należy zawsze przechowywać w bezpiecznym miejscu, gdy się ich nie używa. Możesz również oznaczyć te przedmioty specjalnymi etykietami lub grawerami, aby wskazać, że nie należą do Ciebie.

(tekst sponsorowany)

Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: oławiakTreść komentarza: śmieszne pytanie , kto jest inwestorem? , podejdz, poczytaj a czy potrzebna inwestycja?- na pewno tak! , wszystkie parki typu S1 , należące do grupy Saller są rozbudowywane , jeśli jest taka mozliowść a zwłaszcza po obiektach TESCO! Od ulicy Kamiennej nie będzie w ogóle dojścia a co dopiero mowa o dojezdzie ,. To będzie jedna całość bez dojścia od ulicy Kamiennej tak informował inwestor , koniec małpiego gaiku dla meneli obok starego Tesco!Data dodania komentarza: 21.01.2026, 16:34Źródło komentarza: Nowe hale rosną jak na drożdżach. Kiedy koniec?Autor komentarza: ,Treść komentarza: U siebie w domu. To chore, żeby miasto miało zapewnić DARMOWE miejsce dla czyjegoś PRYWATNEGO auta, najlepiej pod samymi drzwiami od mieszkania.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 13:23Źródło komentarza: Urząd prosi o przeparkowanie aut. Chodzi o WOŚPAutor komentarza: Bój w hucieTreść komentarza: Cieszta się wieśniaki, że robota będzie i wpływy z podatków. Z wami jak z taplarskimi z Konopielki.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 13:11Źródło komentarza: Miłoszyce protestują. Na co jest pozwolenie, a na co nie maAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Drogi Wyborco tu liczy się tylko kasa żadnych sentymentów. Nowobogacki który dorobi się na kontaktach z pisowcami ma swoje kukiełki w gminie które dla niego zrobią wszystko . Szczęśniak miał jednak aja.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 12:34Źródło komentarza: Miłoszyce protestują. Na co jest pozwolenie, a na co nie maAutor komentarza: BarJelczaninTreść komentarza: Zachęcamy do licytacji https://allegro.pl/oferta/wyjatkowa-kolacja-w-barze-jelczanin-18244283364Data dodania komentarza: 21.01.2026, 12:04Źródło komentarza: Weekend z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Co będzie się działo w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: InformatykTreść komentarza: To otworzy się Kamienną, szeroka ulica, można nawet puścić ruch tirów i odciążyć od ruchu 3 MajaData dodania komentarza: 21.01.2026, 11:58Źródło komentarza: Nowe hale rosną jak na drożdżach. Kiedy koniec?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama