Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:46
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Anna: - Myślałam, że nigdy nie usłyszę tych słów...

- Do samego końca wierzyłam w to, że będzie dobrze. Odganiałam czarne myśli, skupiając się na mojej córeczce. Niestety, przyszedł dzień, w którym otrzymałam wyniki badań. Te nie pozostawiały złudzeń. Nowotwór piesi z przerzutami do węzłów chłonnych - przypominamy, że cały czas trwa zbiórka dla chorej oławianki na zakup nierefundowanego leku
  • Źródło: Siepomaga.pl
Anna: - Myślałam, że nigdy nie usłyszę tych słów...
- Córeczko, dla Ciebie pokonam raka❗️ - to tytuł zbiórki

Źródło: Siepomaga.pl

Podziel się
Oceń

Opis z Siepomaga.pl:

Nigdy nie zapomnę dnia, w którym poznałam tę okrutną diagnozę. Ciężko opisać słowami, co wtedy czułam. Mój świat rozpadł się na miliony kawałków i w jednej chwili moim nieodłącznym towarzyszem stał się paraliżujący strach...  Z dnia na dzień rozpoczęłam życie na oddziale onkologi. Tam zostało wdrożone leczenie – długie, ciężkie i wykańczające... Mocne dawki chemii z każdym dniem zabierały mi siły, niszcząc mój cały organizm... Niestety, dziś już wiem, że to nie wystarczy. Mój przeciwnik jest niesamowicie silny, dlatego konieczne jest wdrożenie dodatkowych działań. Przeszłam już chemioterapię, a przede mną operacja usunięcia węzłów chłonnych... Zaraz po zabiegu, chciałabym rozpocząć leczenie specjalistycznym lekiem. To jedyna szansa, aby realnie zatrzymać rozwój choroby. Niestety lek, nie jest refundowany w Polsce. Jego koszt jest ogromny... Wiem już, że leczenie ma potrwać dwa lata, a miesięczny koszt to kwota 6 tysięcy złotych! Dlatego proszę o pomoc! Mam dla kogo żyć, nie poddaję się i jestem zdeterminowana, aby ratować swoje życie. Tylko z Waszą pomocą będę mogła być przy mojej córce, która tak bardzo mnie potrzebuje... Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzą – nie zamierzam się poddawać! To jeszcze nie pora, by się żegnać!

Anna Chróściewicz z Oławy

*

Zbiórka rozpoczęła się we wrześniu, a potrwa do 3 stycznia.

*

TU MOŻESZ POMÓC:

 



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: cześ Treść komentarza: Jeszcze jak :D Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:38 Źródło komentarza: Aleksandra Kucharska trenerką drużyny seniorów Piast Instal Miłocice Autor komentarza: * Treść komentarza: Żałosny ten skowyt. Na szczęście nikt nic sobie z tego nie robi, i co miesiąc kolejna niedziela. Brawo drogie Panie. Lekceważcie tych "skowyczących". Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:30 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Nie ma tu nieuczciwości i złodziejstwa.Bądź pewny! Wszystko jest w tym temacie ok. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:06 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Amanda S. Treść komentarza: Ale zaraz się wyleje hejt i obrażanie po tym pytaniu! W sumie ja też bym chętnie zapoznała się z rozliczeniem. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:17 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: nie mam nic do ukrycia Treść komentarza: Czy zobaczymy w końcu rozliczenie poprzednich zbiórek? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:41 Źródło komentarza: Wakacje? Jasne że tak! Autor komentarza: Jacek Treść komentarza: Znać, to ja się na tym zbytnio nie znam, ale jadąc wczoraj wieczorem autobusem zauważyłem w powstały gruzowisku, że tego zbrojenia w płycie mostu, to było tyle co kot napłakał? Nie będę snuł domysłów co by było gdyby?, tylko przypomnę słowa pewnego znanego mi inspektora BHP, że: "dzięki Bogu, że Bogu dzięki, bo jak nie daj Boże, to niech Bóg broni". Dopowiem tylko jako laik, że postęp prac zarówno na drodze 455 jak i 396 wydaje się być zadowalający, wprowadzone obostrzenia z jazdą jednokierunkową tymi drogami sprawdza się super. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 08:01 Źródło komentarza: "Runął" most między Oławą a Janikowem
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama