Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 27 lipca 2026 16:11
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Jest robota. Przyjmują do pracy w Policji

Komenda Policji w Oławie zachęca. Najbliższy termin przyjęć już 27 lutego. Jakie etapy kwalifikacji?
  • Źródło: Policja Oława
Jest robota. Przyjmują do pracy w Policji
Komenda Policji w Oławie zachęca. Najbliższy termin przyjęć do pracy już 27 lutego 2023

Źródło: Policja Oława

Podziel się
Oceń

OFERTA ze strony oławskiej Policji:

Każdy czas jest doskonały na realizację marzeń, zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Jeśli chcesz połączyć pasję ze służbą, cenisz sobie stabilizację zatrudnienia i chcesz się rozwijać, to sprawdź się i wybierz służbę w Policji. Służba w Policji jest służbą dla społeczeństwa – wymagającą Twojego zaangażowania, odpowiedzialności i uczciwości. Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i możliwości rozwoju.

Najbliższy termin przyjęć już 27 lutego 2023 roku.

Czekają na Ciebie następujące etapy kwalifikacji:

1. złożenie dokumentów: podania o przyjęcie do służby, kwestionariusza osobowego kandydata do służby,

2. złożenie dokumentów stwierdzających wymagane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe oraz zawierających dane o wcześniejszym zatrudnieniu,

3. test wiedzy i test sprawności fizycznej.

Pamiętaj, na każdym etapie postępowania kwalifikacyjnego możesz liczyć na pomoc z naszej strony. Chcesz się sprawdzić przed testem, zapraszamy do pokonania toru pod okiem policyjnych instruktorów. Jest to możliwe w sali sportowej Młodzieżowego Centrum Sportu mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Poznańskiej 14, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 512 435 190 (w godzinach 8.00-15.30).

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą pobrać formularz kwestionariusza osobowego ze strony internetowej Komendy Głównej Policji – www.policja.pl , Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu – www.dolnoslaska.policja.gov.pl, oraz ze strony internetowej Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Więcej informacji uzyskasz u specjalisty ds. Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Oławie - tel. 47 8727 209.

POLICJĘ TWORZĄ LUDZIE — TWÓRZMY JĄ RAZEM.

 

 

 

 

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

Dvvxg 03.01.2023 18:29
A dają głośniki na wyposażenie?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: * Treść komentarza: Drogi panie Redaktorze Jerzy. Pięknie pan opisał sytuację ze ZWiK. Szkoda, że nie dodał pan tylko, że od wielu lat kieruje tą firmą osoba, która jest sympatykiem PO czy KO-PO. Ale poza tym to extra. Szkoda, że takiej wnikliwe analizie nie poddał pan sytuacji w Radzie Miejskiej. Tego "układu" jaki tam panuje, i to nie tylko po tej stronie sali od okna, ale po drugiej stronie. Pod oknem wiadomo, że siedzą przedstawiciele BBS-u i PiS, którzy są w koalicji. Ileż to razy ktoś z drugiego stołu, zarzucał im, że bezrefleksyjnie głosują. A jakaż jest sytuacja po drugiej stronie sali? Przy drugim stole? Czyż tam nie głosują wszyscy tak samo? Siedzi tam, do niedawna, "chluba i duma" KO-PO. Ten co o mały włos nie wygrał w wyborach na burmistrza. Jakież brawa dostawał. Jacy wszyscy byli dumni. Aż się okazało, że ten pan radny myśli. I od tej chwili, na pewno słyszał pan to na sesji, został "leniem", "nierobem" itd. Więc kto "rządzi" i jaki "układ" panuje przy tym stole tzw. Oławskiej opozycji? Może tu też jest odrobina powodu, dla którego pani Kaczor zrezygnowała? Pozdrawiam Data dodania komentarza: 27.07.2026, 15:59 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: fredzio Treść komentarza: Zamiast pisać pisma, mieszkańcy powinni się zebrać, zrzucić na ekspertyzy, które potwierdzą pogorszenie warunków mieszknia oraz spadek wartości nieruchomości i z tym wytoczyć proces PKP. Wnioskować o grube odszkodowanie. Jak PKP będzie miała płacić odszkodowania to może sama zaproponuje ugodę w postaci postawienia ekranów. Pismami nic nie załatwicie. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 15:35 Źródło komentarza: Mieszkańcy Różanej: - Innym zrobili dobrze, a hałas i pył zatruwają nam życie Autor komentarza: Rolnik Treść komentarza: No Panie Kamiński - nie spodziewałem się tak celnego komentarza - nie sądziłem że tak się Pan tutaj postawił szefowi miasta i szefowi prominentnej spółki - ale co jak co - pięknie Pan to wszystko tutaj opisał .... pierwszy raz brawo! Data dodania komentarza: 27.07.2026, 14:59 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Krzysiek Treść komentarza: No brawo Panie Redaktorze! Data dodania komentarza: 27.07.2026, 14:39 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz Autor komentarza: Kris Treść komentarza: Takie przepisywanie to zawsze ryzyko, jak u pewnego posła Ryszarda. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 14:27 Źródło komentarza: To Ona obejmie mandat po Karolinie Kaczor Autor komentarza: Pozdrawiam Serdecznie Treść komentarza: Jeszcze jakby Pan Redaktor zauważył, że owy mural wykonuje kandydat BBS z ostatnich wyborów, aktywnie uczestniczący w kampanii wyborczej, to byłbym 100% kontent. Data dodania komentarza: 27.07.2026, 14:25 Źródło komentarza: KOMENTARZ Łopatką w głowę i płacz
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama