Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 17:10
ZOBACZ:
Reklama BMM
Reklama Jaśnikowski

Marszałek Cezary Przybylski ciepło o Toyocie

Dzisiaj w Wałbrzychu w firmie Toyota Motor Manufacturing Poland marszałek dolnośląski Cezary Przybylski uczestniczył w konferencji dotyczącej budowania relacji w kulturze organizacyjnej przedsiębiorstwa oraz dostępu osób starszych do rynku pracy
  • Źródło: Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego
Marszałek Cezary Przybylski ciepło o Toyocie
Do tej pory Toyota Motor Manufacturing Poland zainwestowała w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach ponad 6 miliardów złotych tworząc ponad 3000 stałych miejsc pracy.

Źródło: Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Podziel się
Oceń

-  Zawsze podkreślam, że dynamiczny rozwój gospodarczy Dolnego Śląska to przede wszystkim zasługa pracowitości i kreatywności mieszkańców regionu - mówi marszałek Przybylski. -  Oprócz bardzo dobrego położenia Dolnego Śląska to właśnie wysoko wykwalifikowani pracownicy decydują o tym, że dana firma inwestuje w naszym regionie. Obecność na Dolnym Śląsku takich globalnych firm, jak TOYOTA pokazuje, że nasz region ma ogromny potencjał, a regionalna gospodarka jest siłą napędową naszego województwa. Jako Zarząd Województwa szczególną wagę przywiązujemy do tworzenia warunków rozwoju dla innowacyjnych przedsiębiorstw oraz tworzenia gospodarki opartej na wiedzy. Z kwalifikacji naszych fachowców korzystają takie marki jak Toyota. Ta współpraca przynosi wiele korzyści zarówno regionowi, jak i jego mieszkańcom. Do tej pory Toyota Motor Manufacturing Poland zainwestowała w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach ponad 6 miliardów złotych tworząc ponad 3000 stałych miejsc pracy.


Napisz komentarz

Komentarze

anonim 28.03.2023 22:15
Jakie są warunki pracy w Toyocie i zarobki?

cześ 29.03.2023 08:51
mój kolega tam nie wytrzymał 8h i powiedział że jego noga tam więcej nie postanie, wystarczy? :D

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: JelczTreść komentarza: Może w końcu Policja zacznie działania prewencyjne: zacznie sprawdzać wszelkie noclegownie gdzie są cudzoziemcy, reagować na łamanie prawa od tego drobnego za zaśmiecanie poprzez picie alkoholu w miejscach publicznych , nieustanny hałas tak uciazliwy , kontrolę jeżdzacych wraków, napitychh rowerzystów. Przejdzie się po po dzielnicy Jelcz i zauważy to co powinna. Dzielnicowy to Yeti.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: TYLETreść komentarza: Wszystkich Gruzinów i Ukraińców popełniających przestępstwo od razu przekazywać na pierwszą linię frontu np; do Kupiańska. Przecież tam się ucieszą że mają świeżą dostawę .Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:07Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama