Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 02:00
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

St. asp. Pelc wśród najlepszych!

Podziel się
Oceń

St. asp. Miłosz Pelc z KPP w Oławie zajął drugie miejsce w wojewódzkich eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu "Policjant Ruchu Drogowego". 14 i 15 czerwca we Wrocławiu rywalizowało 26 policjantów. Pelc bardzo sprawnie przeszedł wszystkie konkurencje: strzelanie, kierowanie ruchem na skrzyżowaniu, jazda motocyklem oraz radiowozem. Oprócz tego wykazał się świetną znajomością przepisów ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Organizatorem eliminacji jest WRD KWP Wrocław, dwóch najlepszych policjantów czyli st. sierż. Tomasz Sasaga - z KPP Kłodzko, który zajął pierwsze miejsce i  st. asp. Miłosz Pelc - z KPP Oława we wrześniu pojedzie do Krakowa walczyć o główną nagrodę, tam odbędzie się finał XXXI edycji konkursu "Policjant Ruchu Drogowego".
 

Napisz komentarz

Komentarze

Przerażona 21.06.2018 12:09
To za co bierze pieniądze starosta, który ma wpływ na obsadę komendanta KPP, od czego są radni powiatowi i miejscy? Ludzie, obudźcie się, nie udawajcie, że czarne jest białe!

Przerażona 20.06.2018 21:57
W gazecie lokalnej to policjanci są przedstawiani jako super glina, a gdy się włączy tv ogólnopolskie - np, dzisiejszy program Interwencja na Polsacie! - to ciarki przechodzą co się dzieje na tej komendzie.

20.06.2018 22:45
Nie pierwszy i ostatni raz przejdą ci ciarki wspominając działania tej komendy. A lokal juz od dawna słynął z kiepskiej reputacji. Bójki w nim to norma.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama