Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 07:31
Reklama Hipol

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pokaż, jak przygotowujesz się do dalekiej podróży samochodowej i wygraj bardzo przydatny samochodowy zestaw bezpieczeństwa od FORVIA.
Podziel się
Oceń

Apteczka, trójkąt ostrzegawczy, kamizelka, linki holownicze oraz kable rozruchowe czekają być może na Ciebie.

Zdjęcia konkursowe należy przesyłać do 15 sierpnia na adres gazety - [email protected]

Fundatorem nagród jest firma Faurecia Automotive Polska SA. z siedzibą Grójcu, ulica ul. Spółdzielcza 4. Szczegóły naszej zabawy znajdują się poniżej w regulaminie konkursu.

Wiadomosci Oławskie
Takie nagrody czekają!

Róbcie fotki i wysyłajcie do nas. Najciekawsze opublikujemy na portalu tuOlawa.pl

* * *

REGULAMIN KONKURSU

„Jak przygotowujesz się do dalekiej podróży samochodowej”

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Jak przygotowujesz się do dalekiej podróży samochodowej” i jest zwany dalej: "Konkursem".

2. Organizatorami Konkursu jest Gazeta Powiatowa - Wiadomości Oławskie z siedzibą w Oławie, przy ulicy Chrobrego 19, (55-200)

3. Fundatorem Nagród jest Faurecia Automotive Polska SA. z siedzibą Grójcu, ulica ul. Spółdzielcza 4 (05-600)

§ 2

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem Konkursu, zwanym dalej „Uczestnikiem” może być każda pełnoletnia osoba

2. Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu, ogłoszeniem wyników oraz wydaniem nagrody.

3. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

4. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 5 zdjęć.

5. Każdy uczestnik oświadcza, że zdjęcia, które przesyła są jego autorstwa.

6. Prace podpisane imieniem i nazwiskiem należy przesłać w formie elektronicznej.

7. Laureaci Konkursu wyrażają zgodę na podanie ich danych osobowych (imię i nazwisko) do publicznej wiadomości w związku z ogłoszeniem wyników na portalu tuOlawa.pl oraz w Gazecie Powiatowej – Wiadomości Oławskie

8. Każdy uczestnik wyraża zgodę na publikację zdjęć na portalu tuOlawa.pl oraz w Gazecie Powiatowej – Wiadomości Oławskie

9. Prawa autorskie nagrodzonych zdjęć przechodzą na Organizatora Konkursu.

10. Zdjęcia nie nagrodzone pozostają własnością Uczestnika.

NAGRODY

1. Nagrodą główną w Konkursie są samochodowe zestawy bezpieczeństwa od FORVIA. 

§3

WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW

1. Oceny prac dokonuje Komisja Konkursowa w składzie 3-osobowym, wyłoniona z członków redakcji Gazety Powiatowej – Wiadomości Oławskie

2. Zdjęcia należy przesyłać na adres [email protected] lub przez formularz kontaktowy na portalu tuOlawa.pl do 15.08.2023 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone do dnia 31.08.2023 r. na stronie internetowej tuOlawa.pl

3. Zwycięzca Konkursu zostanie poinformowany o wynikach drogą elektroniczną lub telefoniczną.

§4

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych oraz zmian specyfikacji nagrody.

2. Zgłaszając zdjęcia do Konkursu Uczestnik jednocześnie oświadcza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu oraz że wyraża zgodę na jego treść i akceptuje jego warunki.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem będą miały zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

ORGANIZATOR

 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: JohnyTreść komentarza: Poruszcie temat zwolnień z podatków w gminie. Pora zdemaskować te całe towarzystwo lokalnych przekrętasów.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 04:18Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: .Treść komentarza: Nawet jak muszą to robią to niechętnie, z wielką łaską albo wcale… A szczególnie patologiczne parkowanie jest w naszym mieście nagminne zlewane, najwyżej pouczenie.Data dodania komentarza: 12.12.2025, 21:42Źródło komentarza: Ma być tak pięknie, ale na razie... MINUS!Autor komentarza: PikoloTreść komentarza: Chyba już coś uzbierales za te debilne komentarze. Jedź i wykup niemieckie...Data dodania komentarza: 12.12.2025, 20:24Źródło komentarza: Wiemy, co tu będzie. Więcej szczegółów rozbudowy Parku Handlowego w OławieAutor komentarza: PikoloTreść komentarza: Strażnicy i policjanci pracują do emerytury, a robią coś jak muszą. Z własnej inicjatywy, jak ostatnio czytalem, tylko jeden dzielnicowy...Data dodania komentarza: 12.12.2025, 20:18Źródło komentarza: Ma być tak pięknie, ale na razie... MINUS!Autor komentarza: mysliwyTreść komentarza: Goście na legalu i na widoku zniszczyli trawnik i chodnik. Na zdjęciu na słupie widać znak "zakaz zatrzymywania się i parkowania." Żeby tam wjechać, muszą pokonać dystans wzdłuż po chodniku, a to grube wykroczenie. To się w głowie nie mieści! Gdzie jest Straż Miejska i Policja się pytam? No gdzie? Państwo i miasto z dykty...Data dodania komentarza: 12.12.2025, 19:22Źródło komentarza: Ma być tak pięknie, ale na razie... MINUS!Autor komentarza: mieszkańcyTreść komentarza: Apelujemy do redakcji o podjęcie tematu zwolnień z podatku osób powiązanych z burmistrzem, w tym między innymi radnego miejskiego z jego ugrupowania! Ten ogromny skandal jest zamiatamy pod dywan! Mieszkańcy mają prawo wiedzieć że w czasie kiedy są im drastycznie podnoszone podatki, ludzie związani z burmistrzem są z nich zwalniani! Redakcji liczymy na Was!Data dodania komentarza: 12.12.2025, 18:36Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następca
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama