Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 05:56
Reklama Hipol
Reklama

LIST: Parę dni temu pisaliście o sprawie, a tu proszę bardzo...

- Parę dni temu pisaliście o kierowcach dostarczających paczki do paczkomatu przy Kwadraciaku w Oławie, że niszczą zieleń, wjeżdżają na chodnik itp. - zauważa Czytelnik
LIST: Parę dni temu pisaliście o sprawie, a tu proszę bardzo...
Można? Można!

Autor: Czytelnik

Podziel się
Oceń

 - A wczoraj i dzisiaj, proszę, kierowca parkuje na parkingu, elegancko, paczki przewozi wózkiem i potem umieszcza w paczkomacie - pisze mieszkaniec Osiedla Chrobrego w Oławie. - Już wczoraj to widziałem, ale myślałem, że może ktoś nowy albo się pomylił, ale dzisiaj znowu wszystko jak należy, czyli jest efekt. Można? Można! Brawo. Niestety śnieg padał, więc zrobiłem tylko takie słabe zdjęcie, ale najważniejsze widać.

O sprawie pisaliśmy dwa dni temu TU:


Napisz komentarz

Komentarze

Kurier 18.01.2024 16:26
Przestańcie czepiać się kurierów, nie wiecie nawet jak ciężką pracę ograniczoną czasem wykonują dla was klientów. Często nie doceniacie tego. Nie zdając sobie sprawy, nie umiecie współpracować z nim myśląc że jest on tylko dla was. Zamawiacie paczki nie odbieracie telefonów albo nie ma was w domach, mając później pretensje że powinien dowieść wam jeszcze do pracy, brak wam szacunku wstyd, oczywiście działa też to w drugą stronę, nie powiem różni są kurierzy. Dojazdy do paczkomatów powinny być nie zastawione, kurier nie jest w stanie nosić ciężkich paczek na odległość, w trudnych warunkach tym bardziej: śnieg, deszcz...to nie kurier planuje lokalizację paczkomatów. Trochę wyobraźni ludzie... oczekując że jest tylko i wyłącznie dla was

Klient 19.01.2024 08:58
Kurier 18.01.2024 16:26
Przestańcie czepiać się kurierów, nie wiecie nawet jak ciężką pracę ograniczoną czasem wykonują dla was klientów. Często nie doceniacie tego. Nie zdając sobie sprawy, nie umiecie współpracować z nim myśląc że jest on tylko dla was. Zamawiacie paczki nie odbieracie telefonów albo nie ma was w domach, mając później pretensje że powinien dowieść wam jeszcze do pracy, brak wam szacunku wstyd, oczywiście działa też to w drugą stronę, nie powiem różni są kurierzy. Dojazdy do paczkomatów powinny być nie zastawione, kurier nie jest w stanie nosić ciężkich paczek na odległość, w trudnych warunkach tym bardziej: śnieg, deszcz...to nie kurier planuje lokalizację paczkomatów. Trochę wyobraźni ludzie... oczekując że jest tylko i wyłącznie dla was
Działa to w dwie strony. Nic by nie zaszkodziło gdyby z firmy kurierskiej przychodził rano mail lub sms z szacunkową godziną kiedy kurier będzie w danym rejonie, np: przedział dwugodzinny. Dobrze jest jak przychodzi rano mail lub sms, że dzisiaj kurier będzie próbował doręczyć paczkę i rzeczywiście tego samego dnia kurier przyjeżdża. Wielokrotnie miałem sytuację, że albo mi żadne powiadomienie nie przychodziło i nagle dzwonił kurier z pytaniem czemu nie ma mnie w domu, albo przychodziło powiadomienie, ja siedziałem cały dzień w domu a kuriera oczywiście nie było. Pół biedy jak jest telefon do kuriera i można do niego zadzwonić i coś ustalić, ale tylko kurierami 2 firm doręczających można normalnie ustalić cokolwiek. Pozostali albo nie odbierają, albo firmy nie dają numerów do kurierów. Co do paczkomatów to powinny być umieszczane w takich miejscach, żeby zarówno w odpowiednich warunkach można było umieścić w nich paczki jak i je odebrać, czyli najlepiej na dużych parkingach, a nie wciśnięte w kąt. Więc kochany ten medal ma dwie strony. Są kurierzy z którymi można współpracować i są klienci z którymi można współpracować.

Robert 18.01.2024 08:34
Nie mógł podjechać przez śnieg dlatego tam stanął 😂😂😂

Max 17.01.2024 11:01
Na foto widać, że kurier ma zablokowany dojazd do paczkomatu. Więc co ma teleportować paczki? Po 2 jaka zieleń teren nie zadbamy. U mnie pod Lewiatanem była ta sama sytuacja. Zablokowałem jedno miejsce parkingowe i każdy ma luz z paczkomatem kurier ma miejsce aby przejechać, nie niszczy mi trawnika. Wystarczy pogadać, pomyśleć i po sprawie.

anonim 17.01.2024 13:11
W takiej sytuacji ma wozić wózkiem, a nie jeździć busem i parkować na chodniku. Jeżeli Inpost zdecydował się postawić tam paczkoma niech teraz się martwi jak dostarczać paczki. Nie rozsądnym jest blokowanie miejsca parkingowego extra dla kuriera który pojawią się raz dziennie.

Spec 18.01.2024 11:10
Chyba inpost sam sobie paczkomatu tam nie postawił. Skoro to teren społem to pewnie jest między nimi jakaś umowa. A skoro towar do sklepu jest dowożony od zaplecza to paczki też można by od tamtej strony . Trochę chęci i po sprawie.

Jelczanin 17.01.2024 07:34
Komentarz zablokowany

Twój sasiad 16.01.2024 23:21
Komentarz zablokowany

cześ 17.01.2024 09:09
Jak stoi zaprkowany na chodniku to mandat się należy. "Wjazd na chodnik jest dopuszczalny wyłącznie w przypadku pojazdów o DMC (dopuszczalna masa całkowita) nieprzekraczającej 2,5 tony"

anonim 16.01.2024 20:47
Pewnie dostal mandat, a na zdjęciu bus stoi tylnymi kołami na trawniku.

Vy 16.01.2024 20:05
Komentarz zablokowany

Xxx 16.01.2024 21:48
Ale wozi wozeczkiem, czytałeś artykuł czy robisz z siebie umysłową amebę?

Miecio 16.01.2024 18:08
Jak wam paczkomat zlikwidują to będziecie latać chgw gdzie

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama