Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 6 sierpnia 2025 14:55
Reklama BMM
Reklama https://www.mario-web.pl/?fbclid=IwY2xjawKmdmpleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFoU1Vyd1F2VmVBTEJTZXZIAR4R7OQoIiStikie9PkVq_jed6ugpLqCXRABOmzOXsgh5-xjWxRaek2puL_0KA_aem_vRRkult5-xnxh4novgQbiw

Chciał wręczyć policjantom łapówkę, a... byłoby za co!

Za próbę wręczenia łapówki, posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, odpowie 67-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego
  • Źródło: KPP w Strzelinie
Chciał wręczyć policjantom łapówkę, a... byłoby za co!
Za próbę wręczenia łapówki, posiadanie narkotyków i kierowanie pojazdem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień, odpowie 67-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego

Źródło: KPP w Strzelinie

Podziel się
Oceń

Nieodpowiedzialnego kierującego zatrzymali do kontroli drogowej policjanci, którym to mężczyzna próbował wręczyć pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności.

Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotę 24 lutego. Pełniący służbę policjanci wydziału ruchu drogowego patrolując teren gminy Wiązów, zauważyli osobowe renault, za kierownicą którego siedział znany im 67-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego. Z posiadanych przez mundurowych informacji wynikało, że już wcześniej stracił swoje prawo jazdy.

Samochód został zatrzymany do kontroli, a policjanci się nie pomyli, w systemie widniała informacja o tym, że mężczyzna ma wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami silnikowymi. To jednak był dopiero początek złych informacji, ponieważ w systemie znajdowała się jeszcze jedna bardzo ważna informacja, kierujący był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. Jakby tego było mało, policjanci ujawnili przy 67-latku środki odurzające w postaci marihuany.

W tym momencie mężczyzna w zamian za odstąpienie od wykonywanych czynności zaproponował funkcjonariuszom wręczenie korzyści majątkowej. Pomimo pouczenia, że jest to przestępstwo i konsekwencjach swojego zachowania, 67-latek zaproponował policjantom, aby zawieźli go do miejsca zamieszkania, a on zapłaci im 1000 złotych.

 - Mundurowi o całej sytuacji poinformowali dyżurnego jednostki, a mężczyzna trafił do policyjnej celi - informuje mł.asp. Paweł Noga z KPP w Strzelinie. - Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Koszmar jak informatycy układają tę stronę. Nawet nie da się spokojnie przeczytać artykułu, bo każdy tekst ucieka, sam się przesuwa i wyskakują reklamy. Widać szef gazety nie czyta, nie sprawdza tej strony na telefonie. Trzeba 5x więcej czasu zmarnować by coś odczytać bez przeszkód reklamowych.Data dodania komentarza: 6.08.2025, 14:00Źródło komentarza: W drodze na zaprzysiężenie nowego prezydentaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Chyba powinny wrócić radiowozy na pobocza dróg, by zwolnić ruchData dodania komentarza: 6.08.2025, 13:55Źródło komentarza: Policja przypomina: dobra pogoda nie zwalnia z ostrożności na drodzeAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Coś nie wporzadku z nauką jazdy, skoro tyle wypadków. Najczęściej piszą, nie ustąpił pierwszeństwa.Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:54Źródło komentarza: Policja przypomina: dobra pogoda nie zwalnia z ostrożności na drodzeAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Takie stare osoby powinno się rejestrować z numerem tel. Do policji do rodziny. By nie trzeba było rozwalać drzwi.Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:49Źródło komentarza: 77-latek był wannie. Nie miał siły sam z niej wyjść...Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Najgorsze, że jak rozwalą drzwi, bo tak trudno nauczyć ich jak się włamać przez zamek, to nie zabezpieczają tych drzwi i każdy może wejść:(Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:48Źródło komentarza: 77-latek był wannie. Nie miał siły sam z niej wyjść...Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Jaki wariat buduje takie słupy przy drodze, bez barierki?Data dodania komentarza: 6.08.2025, 13:44Źródło komentarza: Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama