Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:20
Reklama
Reklama

Były wójt sołtysem! Lista sołtysów w gminie Domaniów

Wybory sołtysów w gminie Domaniów rozstrzygnięte! Jednym z nich został były wójt Domaniowa Wojciech Głogulski Oto pełna lista sołtysów
Były wójt sołtysem! Lista sołtysów w gminie Domaniów
Wybory sołtysów w gminie Domaniów rozstrzygnięte! Jednym z nich został były wójt Domaniowa Wojciech Głogulski
Podziel się
Oceń

- Zanim objąłem funkcję wójta Domaniowa, przez 16 lat byłem sołtysem w swojej miejscowości - mówi Wojciech Głogulski, były wójt, który ponownie został Radłowic. - To była inicjatywa mieszkańców, którzy wyszli z taką propozycją, a ja się zgodziłem i chętnie zaangażuję się w życie mojej miejscowości. 

*

Wybory sołtysów odbywały się od 17 czerwca  do 3 lipca we wszystkich sołectwach gminy Domaniów. 

- Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie i oddanie głosów na wybranych kandydatów. Frekwencje w niektórych miejscowościach były naprawdę pozytywnym zaskoczeniem - czytamy na profilu Urzędu Gminy Domaniów w mediach społecznościowych. -  Gratulujemy wszystkim nowo wybranym sołtysom i życzymy im owocnej pracy na rzecz swoich społeczności. Gratulujemy również sołtysom, którzy pozostali na kolejną kadencję. To duży sukces i znak, że praca na rzecz lokalnej społeczności nie poszła na marne i jest dostrzegana przez mieszkańców. 

Szczegółowe wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

➡️Sołectwo Brzezimierz - Halina Szewczyk

➡️Sołectwo Chwastnica -  Magdalena Bagińska

➡️Sołectwo Danielowice - Leszek Zieliński

➡️Sołectwo Domaniów - Tomasz Pach

➡️Sołectwo Domaniówek - Justyna Łętowska

➡️Sołectwo Gęsice - Anna Poczapińska

➡️Sołectwo Gostkowice - Paweł Gałuszka

➡️Sołectwo Goszczyna - Tadeusz Czyrny

➡️Sołectwo Grodziszowice - Renata Szpak

➡️Sołectwo Janków - Kinga Zajączkowska

➡️Sołectwo Kończyce - Mariusz Kowalski

➡️Sołectwo Kuchary - Marta Kuriata

➡️Sołectwo Kuny - Paulina Chuda

➡️Sołectwo Kurzątkowice - Danuta Pikulska

➡️Sołectwo Pełczyce - Danuta Raczyńska

➡️Sołectwo Piskorzów - Roman Kuriata

➡️Sołectwo Piskorzówek - Edyta Mielczarek

➡️Sołectwo Polwica - Iwona Ziemiańska

➡️Sołectwo Radłowice - Wojciech Głogulski

➡️Sołectwo Radoszkowice - Mariusz Kawałko

➡️Sołectwo Skrzypnik - Justyna Szewczyk

➡️Sołectwo Swojków - Lucjan Skowron

➡️Sołectwo Teodorów - Cezary Majewski

➡️Sołectwo Wierzbno - Piotr Humiński

➡️Sołectwo Wyszkowice -  Maciej Michniewicz

 


Napisz komentarz

Komentarze

Mb 05.07.2024 19:57
Kto pisze te artykuły?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama