Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 03:35
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Tak bawili się oławscy emeryci i renciści

W sobotę, 8 lutego odbył się bal karnawałowy seniorów z Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Oławie.
Podziel się
Oceń

Spotkanie było wspaniałą okazją do rozmów, tańców i integracji. Do tańca nikogo nie trzeba było namawiać – parkiet był pełen przez cały wieczór. O wspaniałą oprawę muzyczną zadbał Dawid Rozwalka. 

Podczas imprezy wybrano także Króla i Królową Balu Karnawałowego. Korona i zaszczytny tytuł Króla i Królowej powędrowały do Pani Bogumiły i Pana Stanisława. Królewska para została ukoronowana i obdarowana upominkami ufundowanymi przez Wojciecha Bochnaka - wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za stworzenie fantastycznej atmosfery podczas balu i zapraszają na kolejny już za rok.

Zarząd Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Oławie oraz członkowie składają serdeczne podziękowania wspaniałym sponsorom, a są nimi:

  • Wojciech Bochnak - wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego
  • Artur Piotrowski wójt gminy Oława
  • Anna Leszczyńska - wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Oławskiego
  • Magdalena Ziółkowska - radna Rady Miejskiej w Oławie
  • Magdalena Giemza
  • Cukier Królewski - Blisko Siebie, Blisko Natury
  • Aga-Med – Agnieszka Ostrowska-Nabiałczyk
  • PIZZERIA „Pan Smak” - Galeria Oławska
  • Centrum Kosmetyki Profesjonalnej – Agata Szalińska
  • „Make up Luks” - Anna Szczepankowska
  • Katarzyna Sztypa
  • Kamila Gawron

Organizatorzy dziękują za zaangażowanie i wsparcie w organizację balu. Dzięki temu wsparciu zapewniono uczestnikom różnorodne atrakcje oraz wiele innych niespodzianek, które uczyniły ten dzień wyjątkowym.

 



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama