Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 grudnia 2025 17:35
Reklama BMM

Oława dziękowała w Chrzanowie

Oława z wizytą w Chrzanowie ze specjalnymi podziękowaniami za nieocenioną pomoc w trudnych dla miasta chwilach
  • Źródło: Miasto Oława
Oława dziękowała w Chrzanowie
Jak informuje Urząd Miejski w Oławie, burmistrz Tomasz Frischmann, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Mazurek oraz radny Piotr Soroczyński uczestniczyli dziś w sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego - dziękowali w imieniu swoim, mieszkańców i rady miejskiej.

Źródło: www.facebook.com/ZiemiaChrzanowska

Podziel się
Oceń

Jak informuje Urząd Miejski w Oławie, burmistrz Tomasz Frischmann, przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Mazurek oraz radny Piotr Soroczyński uczestniczyli dziś w sesji Rady Powiatu Chrzanowskiego - dziękowali w imieniu swoim, mieszkańców i rady miejskiej.

- Jest takie powiedzenie "kto szybko pomaga, pomaga dwa razy" i ta pomoc od państwa ma taki wymiar - mówił burmistrz Tomasz Frischmann. - Bardzo serdecznie za to dziękujemy. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma samorządów, które mają nadmiar środków finansowych. Te środki trzeba zdobywać i umiejętnie wykorzystywać. Tym bardziej dziękujemy za okazane serce. Środki finansowe, które nam państwo przekazaliście zostały przeznaczone na remont pomp, które uległy awarii podczas akcji przeciwpowodziowej, to są bardzo drogie urządzenia i te remonty wymagały bardzo dużych środków finansowych i dzięki państwu to się udało. Dziękujemy. Były trzy jednostki, które nam w tym okresie finansowo pomogły - powiat chrzanowski, urząd marszałkowski województwa dolnośląskiego oraz PZU. Przy akcji przeciwpowodziowej trudno zaplanować środki, bo po pierwsze nikt nie wie, jaki wymiar będzie miało zagrożenie, jak długo będzie trwało. Tych środków w pewnym momencie zaczynało brakować. Państwa gest, państwa wsparcie jest naprawdę przez nas docenianie.

Delegacja z Oławy wręczyła staroście i radnym podziękowania, oławskie gadżety i słodki upominek. Przy okazji tych podziękowań burmistrz kolejny raz wspomniał o wspaniałej postawie mieszkańców Oławy, którzy z ogromnym zaangażowaniem bronili miasta przed wielką wodą.

Fot. www.facebook.com/ZiemiaChrzanowska


Napisz komentarz

Komentarze

Gość 26.02.2025 09:12
Opozycja ? PO tupta o koalicję z BBS ? Nie ma opozycji w Oławie, no może dwóch radnych. WSTYD PO !!!

Bożena 26.02.2025 21:23
Twierdzisz że jak ktoś jedzie podziękować oznacza że jest koalicja? Kulturę wynosi się z domu. Ale również można jej nauczyć się.

Jola 25.02.2025 18:35
Piękne zdjęcie Soroczyńskiego z Mazurkiem. Partnerzy? Sojusz wyjazdowy PO i PiS ?

Kasia 25.02.2025 18:55
Dlaczego? Pewnie to delegacja aby podziękować za pomoc. Każdy reprezentował swoich wyborców.

Mieszkaniec 25.02.2025 12:25
Friszu ty byś może zaczą budować drogę dojazdową do nowego przystanku PKP a nie jak zwykle pozujesz do zdjeć i jape cieszysz

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: jarek.wTreść komentarza: sytuacjatakabedziewurzedzie,dotad,dopukiradni/wwiekszosci/bedakundelkamistajszczyka.jedyniewmiareodwaznymjestpanRygielskizkolegami.taktrzymac.Apan,panieBabskijestjuzchybatadzialalnosciazmeczonyData dodania komentarza: 13.12.2025, 16:45Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: lechiznajomiTreść komentarza: panieburmistrz,toilejeszczeosobzotoczeniaGrzedowczekanaintratnestanowiskaodpana?/Bez/Radnizacowybierzeciepieniadze,prawdajest,zejestescieleniamiidarmozjadami.trzebazastanawiacsiejuz,niestetynadreferendumData dodania komentarza: 13.12.2025, 16:19Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: :)Treść komentarza: Wyleciał człowiek niezależny... pod byle pretekstem. Pan Olechowski robił dobrą robotę. Teraz wsadzą kolejną miejscową miernotę i będzie git. Ważne, żeby kasa z miasta szła tam gdzie ma iść. Układ jelczański działa dalej.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 14:02Źródło komentarza: Przemysław Olechowski odwołany z funkcji prezesa CSiR. Jest tymczasowy następcaAutor komentarza: GosiaTreść komentarza: Krzysiu Ty tam nie pasujesz, wracaj na Orlenik tam bardziej się przydasz😅Data dodania komentarza: 13.12.2025, 13:05Źródło komentarza: Oddali hołd wszystkim, którzy nie wyrzekli się wartości, jakie tworzą fundament wolnego społeczeństwaAutor komentarza: RedaktorTreść komentarza: Dziękuję za korektę - czyli ktoś te komentarze jednak czyta.. :-)Data dodania komentarza: 13.12.2025, 12:50Źródło komentarza: Najpierw zwolnienia, teraz sprzedają zakład za niemal 27 mln zł!Autor komentarza: RedaktorTreść komentarza: Przykra informacja. Trudny czas dla pracowników. Trudno się uśmiechać w takiej Polsce... Do tego artykuł z błędami: "pojawiła się oferta kupna terenu po zakładzie.." - jeśli już to oferta sprzedaży terenu.. itd.Data dodania komentarza: 13.12.2025, 10:59Źródło komentarza: Najpierw zwolnienia, teraz sprzedają zakład za niemal 27 mln zł!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama