Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 12 czerwca 2026 09:49
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Odznaczeni za pomoc w czasie powodzi

23 lutego reprezentacja oławskiego hufca ZHP miała zaszczyt uczestniczyć w Gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej w Warszawie. Przy okazji wręczano odznaki
  • Źródło: ZHP Hufiec Oława
Odznaczeni za pomoc w czasie powodzi
23 lutego reprezentacja oławskiego hufca ZHP miała zaszczyt uczestniczyć w Gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej w Warszawie. Przy okazji wręczano odznaki
Podziel się
Oceń

Podczas uroczystości w Warszawie następujące osoby otrzymały odznakę honorową „Nieść chętną pomoc” za ogromne zaangażowanie podczas powodzi w 2024 roku:

Hm. Justyna Piotrowska

Phm. Jagoda Banaś

Phm. Jacek Dressler

Phm. Marcin Nowicki

Pwd. Małgorzata Guź

Pwd. Dagmara Maksymiszyn

Pwd. Maja Ferkaluk

Pwd. Natalia Staniec

Pwd. Szymon Mikołajek

Piotrowska Blanka

Bajcar Gustaw

Adwent Szymon

Bartecka Hanna

Diaczek Maciek

Dressler Hanna

Dressler Zuzanna

Gelger Natalia

Golańska Weronika

Górska Amelia

Ignatowicz Gabrysia

Ignatowicz Kamil

Jankowiak Filip

Juśkiewicz Karol

Konefał Piotrek

Kucharski Rafał

Nowicka Alicja

Nowicki Krzysztof

Ziobrowska Ada

- Jesteśmy dumni, że harcerskie ideały braterstwa i służby zostały docenione! - czytamy na profilu oławskiego Hufca ZHP w mediach społecznościowych.   

Dodatkowo druhna pwd. Dagmara Maksymiszyn otrzymała list pochwalny od druhny Naczelniczki. Gala zakończyła się wspaniałym, emocjonującym koncertem, który na długo pozostanie w pamięci oławskich harcerzy. Wrócili do Oławy pełni harcerskiego ducha i pięknych wspomnień! 

 

Więcej zdjęć niżej w galerii


Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 28.02.2025 05:53
Super gratulacje

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkanka Stanowic Treść komentarza: To wspaniale, jestem dumna. Data dodania komentarza: 12.06.2026, 09:19 Źródło komentarza: Drużyna CKZiU najlepsza Autor komentarza: Ciotka Treść komentarza: Brakło wszystkiego u kierowcy tej karetki. Moze to ten sam który nie dawno na remontowanym odcinku drogi z Janikowa do Oławy jechał pod prąd na niebieskich "kogutach" ale bez sygnałów dźwiękowych . Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:17 Źródło komentarza: Ambulans w rowie. Co się stało? Autor komentarza: Instruktor Treść komentarza: Dziś był trudny poranek na drogach powiatu? Z trudnymi porannymi kierowcami ! Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Dziś był trudny poranek na drogach powiatu Autor komentarza: AS Treść komentarza: Mistrze przydomowych dróg Data dodania komentarza: 12.06.2026, 08:15 Źródło komentarza: Dziś był trudny poranek na drogach powiatu Autor komentarza: SpecjalistaOdWszystkiego Treść komentarza: Zrobili jednokierunkową, by móc stawać na ulicy (tak, wiem, będzie utrudniony wyjazd z parkingu po drrgiej stronie). Po co zajmować jeszcze chodnik? Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:41 Źródło komentarza: Zróbcie porządek z tym, przechodnie mają mieć 1.5 m, a tutaj na pewno nie ma Autor komentarza: niejadek Treść komentarza: nie mówią tylko śmieją, ale tak, rzeczywiście głośno Data dodania komentarza: 12.06.2026, 07:21 Źródło komentarza: Oboje już nie są w partii. Co dalej z nimi po KO?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama