Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 lutego 2026 06:08
ZOBACZ:
Reklama BMM
Reklama Jaśnikowski
Reklama

Pan Ernest pyta czy jest szansa na uporządkowanie tego skweru?

Oława
Skwer przy kościółku św. Rocha
Podziel się
Oceń

Pewnie już nie raz o tym było ale może warto ponownie - pisze do redakcji pan Ernest. I pyta, czy jest szansa na uporządkowanie zielonego skweru przy kościółku przy ul. św Rocha? To urokliwe miejsce z pięknymi drzewami, fontanną ale w opłakanym stanie. Szkoda bo mogło być pięknie.


Napisz komentarz

Komentarze

Bardzo wysoka Gośka 07.05.2025 09:44
Kiedy to posprzątają?

Podstarzała pszczoła 06.05.2025 10:33
Weźcie się za robotę

Bardzo wysoka Gośka 05.05.2025 10:56
Trzeba tam posprzątać

Wiesiek 05.05.2025 07:29
To zabytkowy teren, więc wygląda jak zabytek, w czym problem? Szutrowe alejki, czy beton, oto jest pytanie?

tomekk 05.05.2025 07:23
To mu przeszkadza, ale że tam menelstwo siedzi chleje ćpa to już nie..

Mieszkaniec 04.05.2025 18:47
Ma działalność obok radny powiatowy i radna miejska. Jaka jest ich aktywność w radzie?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KamilaTreść komentarza: W gminie Oława Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Socjalnych: Przewodniczący – Jakub Turański Łapy precz od moich dzieci!Data dodania komentarza: 2.02.2026, 22:30Źródło komentarza: "Kobiety w działaniu", czyli polityczka Lewicy w BystrzycyAutor komentarza: Obserwator scenyTreść komentarza: No tak jak chodzi o krytykę i merytoryczne wypowiedzi w grę od razu wchodzi wolność i demokracja. Nie o krzyk chodzi tylko o zasady i proszę odpowiadać merytorycznie. Nie padają pytania co by było gdyby. Tylko było i się stało. I o to mają ludzie pretensję.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:58Źródło komentarza: "Kobiety w działaniu", czyli polityczka Lewicy w BystrzycyAutor komentarza: Wariaci tak mająTreść komentarza: Bo to jego stały mechanizm działania.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:53Źródło komentarza: Jadczak: - Konfederacja to wyważony kompromisAutor komentarza: ChrisTreść komentarza: no właśnie czy będzie?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:52Źródło komentarza: Park Handlowy. Pokazali, jak to ma wyglądaćAutor komentarza: JaTreść komentarza: Nie znam osoby w moim otoczeniu, która czeka na zmiany które wymieniłeś/aś. O jakich milionach ludzi mówisz? Przecież ta pani, z zawodu senatorka :) zdobyła w wyborach prezydenckich zaledwie 800 parę tysięcy głosów. Lewaki to pasożyty, którzy nigdy nie musieli na siebie zarobić.Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:33Źródło komentarza: "Kobiety w działaniu", czyli polityczka Lewicy w BystrzycyAutor komentarza: Z ciekawościTreść komentarza: Czemu Sławek do was się przylepił z początku a teraz opluwa?Data dodania komentarza: 2.02.2026, 21:25Źródło komentarza: Jadczak: - Konfederacja to wyważony kompromis
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama