Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 06:07
Reklama
Reklama

Zamknięcie mostu w Marcinkowicach to zmiana rozkładu jazdy autobusów PKS

15 września most w Marcinkowicach - uszkodzony podczas ubiegłorocznej powodzi - będzie zamknięty na czas remontu. To wymusza zmiany w rozkładzie jazdy PKS
Zamknięcie mostu w Marcinkowicach to zmiana rozkładu jazdy autobusów PKS
15 września most w Marcinkowicach - uszkodzony podczas ubiegłorocznej powodzi - będzie zamknięty na czas remontu. To wymusza zmiany w rozkładzie jazdy PKS
Podziel się
Oceń

PKS w Oławie informuje, że w związku z planowanym 𝘇𝗮𝗺𝗸𝗻𝗶𝗲̨𝗰𝗶𝗲𝗺 𝗺𝗼𝘀𝘁𝘂 𝗻𝗮 𝗿𝘇𝗲𝗰𝗲 𝗢ł𝗮𝘄𝗮 𝘄 𝗠𝗮𝗿𝗰𝗶𝗻𝗸𝗼𝘄𝗶𝗰𝗮𝗰𝗵 z uwagi na rozpoczynający się remont od poniedziałku 𝟭𝟱.𝟬𝟵.𝟮𝟬𝟮𝟱 r., komunikacja na odcinku Marcinkowice – Zakrzów – Marcinkowice prowadzona będzie 𝗼𝗯𝗷𝗮𝘇𝗱𝗲𝗺 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗚𝗿𝗼𝗯𝗹𝗶𝗰𝗲.

Z uwagi na dojazd uczniów do szkół, kurs o godz. 7:05 Oława – Siedlce – Zakrzów - Marcinkowice - Oława zostanie przyspieszony na godz. 7:00.

Dodatkowo nie będzie dojeżdżał do przystanku Marcinkowice – szkoła tylko zatrzymywał się na przystanku przy drodze krajowej (w załączeniu zakładany rozkład tymczasowy).

Pozostałe kursy będą odjeżdżać z Oławy zgodnie z rozkładem i z uwagi na objazd od Marcinkowic lub Zakrzowa kontynuować trasę z opóźnieniem.

 

 


Napisz komentarz

Komentarze

PKS 14.09.2025 15:04
Dlaczego nie będzie mostu tymczasowego obok? Zmiany w rozkładzie, żart, wszyscy naokoło, tyle czasu, radni są za ?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama