Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 07:23
Reklama
Reklama

Artur Wąsowicz mistrzem świata w siatkówce plażowej osób z niepełnosprawnościami

Reprezentacja Beach ParaVolley Poland triumfowała w Mistrzostwach Świata w tureckim Mersin, zdobywając złoty medal i tytuł najlepszej drużyny globu. W składzie mistrzowskiej ekipy znalazł się Artur Wąsowicz z Miłoszyc, który dopisał do swojej bogatej kolekcji kolejny prestiżowy tytuł
Artur Wąsowicz mistrzem świata w siatkówce plażowej osób z niepełnosprawnościami

Autor: fot. arch. prywatne

Podziel się
Oceń

W swojej relacji w mediach społecznościowych zawodnik podkreśla, że sukces nie byłby możliwy bez wsparcia rodziny, przyjaciół i sponsorów, którzy od lat umożliwiają mu przygotowania do startów. Szczególne podziękowania kieruje do Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice, firmy Stelweld oraz Miasta Elbląg, z którymi współpracuje od dawna.

Dzięki swojej determinacji, ale także wspomnianym wsparciu może realizować sportową pasję i realizować na najwyższym poziomie. Tegoroczny sukces był wyjątkowo trudny ze względu na poważny uraz kolana, z którym zmagał się przez większą część sezonu.

Po powrocie do kraju reprezentanci Polski zostali ciepło przywitani na lotnisku w Warszawie przez swoich bliskich i przedstawicieli Integracyjnego Klubu Sportowego ATAK, którzy wręczyli zawodnikom bukiety kwiatów.

- Dla takich chwil warto ciężko pracować i walczyć do końca - przyznaje mistrz świata, który na co dzień trenuje również z lokalną ekipą Oławskich Kogutów.


Napisz komentarz

Komentarze

Jacek 31.10.2025 09:49
Serdecznie gratuluję! Piękne pasmo sukcesów! Jesteśmy dumni z osiągnięć drużyny, a w szczególności z osiągnięć mieszkańca naszej gminy :-)

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KpinaTreść komentarza: zbiórka darów, zbiórka na grzejniki, a Frischmann lekką ręką wywala 120 tys. na ławkęData dodania komentarza: 4.12.2025, 19:06Źródło komentarza: Sobieski dla naszych bezdomniakówAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: Marek co się z tobą na wyrabiało ???Data dodania komentarza: 4.12.2025, 18:25Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: RafałTreść komentarza: Jak kler odejdzie od polityki to może wrócę do kościoła i zaczne się spowiadać w konfesionaleData dodania komentarza: 4.12.2025, 15:52Źródło komentarza: Wyspowiadaj się na dworcu kolejowymAutor komentarza: NataTreść komentarza: Robicie z Powiatu niepotrzebny Babilon i nie pozwalacie obywatelom, tj. Mieszkańcom dołożyć cegiełki na pomoc chorym i ubogim. Mam tego dość!!!!!!!!Data dodania komentarza: 4.12.2025, 15:16Źródło komentarza: Rusza akcja "Podziel się z potrzebującymi"Autor komentarza: WalerianTreść komentarza: Do czego może być przydatny ten dokument? To sztuka dla sztuki. Czy mamy zrezygnować z przemysłu i wrócić do rolnictwa i upraw bo to jest najmniej szkodliwa działalność. Chociaż nie do końca, bo najlepiej to lasy posadzić. Co szary mieszkaniec ma do powiedzenia? Wszyscy widzimy że klimat się zmienia, ale przyczyny mogą być różne. Może to być proces naturalny, a może jednak działalność człowieka.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:28Źródło komentarza: Jak zmienił się klimat w Oławie i co nas czekaAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Dziwie się że nie zmieniliście jeszcze nazwy na tuDrabiński...Data dodania komentarza: 4.12.2025, 13:33Źródło komentarza: Radny powiatowy zwrócił się do burmistrza Oławy o zawieszenie tego postepowania
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama