Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 10:58
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Ireneusz Stachnio pierwszy w okręgu!

24 stycznia odbyło się podsumowanie cyklu GPX OKRĘGU SPINNING
  • Źródło: Koło PZW nr 6 Jelcz-Laskowice
Ireneusz Stachnio pierwszy w okręgu!
Ireneusz Stachnio

Źródło: Koło PZW nr 6 Jelcz-Laskowice

Podziel się
Oceń

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników Koła PZW nr 6 Jelcz-Laskowice za wspaniałe reprezentowanie naszego powiatu na szczeblu okręgu! Szczególne GRATULACJE dla naszych reprezentantów, którzy pokazali klasę przez cały cykl zawodów:

1. miejsce – IRENEUSZ STACHNIO

4. miejsce – PIOTR DZENDZELUK

- Świetne wyniki, ogromne zaangażowanie i sportowa walka do samego końca – jesteśmy z Was dumni! czytamy na profilu Koła PZW nr 6 w Jelczu-Laskowicach. - Tak trzymać! Do zobaczenia nad wodą i na kolejnych zawodach!


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: cześTreść komentarza: Czy znajdzie się choć jedna osoba, która w ciągu kilku ostatnich lat przeczytała coś pozytywnego o Gruzinach?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 09:55Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Postać 20 min w pociągu...bez przesady.Kiedyś się całą Polskę tak zjeżdżało ,to były czasy...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 09:48Źródło komentarza: Dziś znów sporo interwencji w sprawie stacji i koleiAutor komentarza: Bój w hucieTreść komentarza: Co znaczy, że jest tłoczno w pociągu? Sprawdźcie najpierw specyfikację techniczną pojazdu i porównajcie do obłożenia, a nie sadzicie dyrdymały, że nie ma miejsc do siedzenia. Możecie sobie wygodnie usiąść w swoich samochodach i nie jechać do Wrocławia kilkanaście minut, ale godzinę.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 09:36Źródło komentarza: Dziś znów sporo interwencji w sprawie stacji i koleiAutor komentarza: Andrzeju chwalą nas!Treść komentarza: Wy mnie a ja was.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 08:10Źródło komentarza: Ławeczka za 6,5 tys. zł, a wieża Eiffla za 3,7 tys. złAutor komentarza: oławianinTreść komentarza: Tłok był zawsze w poniedziałek rano i w piątek po południu, ze względu na studentów. W inne dni tygodnia nie ma takiego przepełnienia. Szkoda, że ten "wpis" o tym nie informuje.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 06:55Źródło komentarza: Dziś znów sporo interwencji w sprawie stacji i koleiAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ile w tym roku miasto wydało na organizację? Burmistrz mówił że w zeszłym roku około 90 tys. Uczciwie byłoby zestawić tą kwotę z zebraną sumą.Data dodania komentarza: 26.01.2026, 22:20Źródło komentarza: WOŚP. Ile zebrano podczas finału w Oławie?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama