Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 27 maja 2026 21:55
ZOBACZ:
Reklama
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

CKZiU po studniówce: - W imieniu maturzystów dziękujemy!

Ten najważniejszy bal już za nimi...
CKZiU po studniówce: - W imieniu maturzystów dziękujemy!

Autor: fot. arch. szkoły

Podziel się
Oceń

W szkolnej relacji, opublikowanej w mediach społecznościowych czytamy: - W imieniu maturzystów oraz społeczności Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego składamy serdeczne podziękowania wszystkim instytucjom i osobom, które wsparły organizację Balu Studniówkowego, który odbył się 30 stycznia 2026 roku w Hotelu Terminal we Wrocławiu. Uroczystość zgromadziła uczniów dwóch klas licealnych oraz czterech klas technikum wraz z osobami towarzyszącymi, Dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne oraz zaproszonych gości, wśród których znalazł się Starosta Powiatu Oławskiego, pan Marek Szponar. Wydarzenie to nie mogłoby się odbyć na tak wysokim poziomie bez zaangażowania i życzliwości partnerów wspierających jego realizację. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do firmy Zakpol za ufundowanie szampana na symboliczny toast, Banku Spółdzielczego za wsparcie finansowe komitetu studniówkowego oraz Starostwa Powiatowego za przekazanie okolicznościowego tortu dla wszystkich uczestników uroczystości. Dzięki Państwa hojności i otwartości bal przebiegł w niezwykle podniosłej atmosferze, a jego rozpoczęcie tradycyjnym Polonezem, wzbogacone o artystyczny pokaz taneczny w wykonaniu uczennicy Julii Rostalskiej i jej partnera, na długo pozostanie w pamięci uczestników. Raz jeszcze wyrażamy szczerą wdzięczność za okazane wsparcie, zaangażowanie oraz wkład w stworzenie wydarzenia, które stanowi ważny element tradycji szkolnej i piękne zwieńczenie wieloletniej edukacji naszych uczniów.


Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec 08.02.2026 09:53
Dlaczego panowie lewą rękę trzymają jak kelnerzy.Należłoby spojrzec do zasad tańca i zmienić to

Mieszkanka Stanowic 07.02.2026 15:33
Jest i moja sąsiadka, elegancko ubrana. Przydałaby nam się taka radna w gminie.

Nata 07.02.2026 11:26
Dlaczego mnie to ominęło?!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: JacekTreść komentarza: Brawo ! Panowie powiedzieli głośno to co myślą inni ,ale najwidoczniej bali się powiedzieć,bo chyba w przeciwnym razie broniliby starosty ... A była tylko cisza ...w sumie też wymownaData dodania komentarza: 27.05.2026, 21:16Źródło komentarza: Hołyński apeluje, aby starosta zrezygnował z funkcji w radzie nadzorczej ZWiKAutor komentarza: PodatnikTreść komentarza: I co Panie Szponar ? Wyszło szydło z worka ? A takiego bezstronnego Pan zgrywał, jak ładnie Pan pozował do zdjęć chodniczków i ścieżek rowerowych, jakby je Pan wybudował co najmniej za swoje pieniądze. A tu taki blamaż - won z Oławy i to już !!!Data dodania komentarza: 27.05.2026, 21:02Źródło komentarza: Hołyński apeluje, aby starosta zrezygnował z funkcji w radzie nadzorczej ZWiKAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Starosta powinien być odwołany, czy radni będą mieli odwagę ?Data dodania komentarza: 27.05.2026, 20:40Źródło komentarza: Hołyński apeluje, aby starosta zrezygnował z funkcji w radzie nadzorczej ZWiKAutor komentarza: Pozdro600Treść komentarza: Ruch jest plynny, sam piszesz o garstce ludzi, wiec gdzie oni blokuja Ci ruch? ;) to zdecyduj sie wreszcie :) nic nie utrudnia, ale ponarzekaj, tylko zmien nick.Data dodania komentarza: 27.05.2026, 19:29Źródło komentarza: Teraz na działki szybciej, krócej i... legalnieAutor komentarza: IwaszkiewiczaTreść komentarza: Ale kolesiostwo i nepotyzm pełna para. Wzywam Panią Leszczyńska do odpowiednich ruchów, brak reakcji jest równoznaczny z akceptacją zarządu koalicji obywatelskiej działań pana starosty i wyraźnym poparciem tego kolesiostwa...Data dodania komentarza: 27.05.2026, 18:53Źródło komentarza: Hołyński apeluje, aby starosta zrezygnował z funkcji w radzie nadzorczej ZWiKAutor komentarza: WyborcaTreść komentarza: To co wyprawia Platforma Obywatrlska w powiecie olawskim to ogromny skandal.Data dodania komentarza: 27.05.2026, 18:48Źródło komentarza: Hołyński apeluje, aby starosta zrezygnował z funkcji w radzie nadzorczej ZWiK
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama