Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 16 lipca 2026 00:19
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Bal karnawałowo-walentynkowy w Kopalinie

Wspólne tańce i pyszne jedzenie - tak było podczas imprezy, zorganizowanej przez sołtyskę i Radę Sołecką wsi Kopalina
Bal karnawałowo-walentynkowy w Kopalinie

Autor: fot. Sołectwo Kopalina

Podziel się
Oceń

W relacji, zamieszczonej na profilu miejscowości czytamy: - Parkiet płonął, energia sięgała sufitu, a uśmiechy nie schodziły z twarzy do ostatniego kawałka! To była noc pełna tańca, śmiechu i świetnej atmosfery. Karnawałowy luz spotkał się z walentynkową magią i wyszła z tego mieszanka wybuchowa! Dj Arek Arkadiusz Wybieralski zrobił mega show! Muzyka porwała wszystkich - nie było mowy o siedzeniu przy stołach. Parkiet żył własnym życie. Rafał Zając -czapki z głów! Stoły uginały się od jedzenia, wszystko było wyśmienite i podane tak pięknie, że aż szkoda było zaczynać... (ale tylko przez sekundę). Smak i estetyka na najwyższym poziomie. Dziękujemy burmistrzowi Piotrowi Stajszczykowi oraz jego żonie Małgorzacie za obecność i wspólne świętowanie. Rada sołecka stanęła na wysokości zadania - jesteście najlepsi, bez Was ten bal nie byłby taki sam. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły nas w przygotowaniach i służyły pomocą podczas balu. To dzięki Wam ten wieczór stał się prawdziwym sukcesem i wspólnym świętem naszej społeczności! A Wam, drodzy goście, ogromne brawa! Za styl, za klasę, za energię i za to, że pokazaliście, jak się bawi w Kopalinie! Jeśli tak wygląda początek roku… to my już nie możemy się doczekać kolejnej imprezy!


Napisz komentarz

Komentarze

Ja 17.02.2026 14:45
Można jeszcze by było w Powiatowej o tym napisać. Temat na 1 stronę !

Gość 16.02.2026 15:35
Garniturek uśmieszek składanie rączek to Piotrusiowi od "górki na sanki" w centrum JL wychodzi super ale jeszcze lepiej wychodzą mu podwyżki za wodę ścieki śmieci od nieruchomości. Ile w tym roku 30% a może więcej przecież w Pałacu trzeba dać nagrody i podwyżki.

Nata 15.02.2026 23:25
A całuski były?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Czy Seweryn Krajewski zaśpiewa jako wokalista? Data dodania komentarza: 15.07.2026, 23:02 Źródło komentarza: Na dożynkach w Dębinie zagrają Czerwone Gitary Autor komentarza: Redaktor Treść komentarza: "Mamy to!" W wersji: 2.0 Data dodania komentarza: 15.07.2026, 21:14 Źródło komentarza: Wicemarszałek Rado: - Coraz bliżej budowy obwodnicy Oławy Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: Zapraszam osobę dającą kciuka w dół przy moim komentarzu wsiąść w samochód ( o ile takie coś posiada) i przejechać się po wszystkich deklach , studzienkach na tej ulicy Życzę miłych odczuć przy wpadaniu kołami w koleinę Data dodania komentarza: 15.07.2026, 20:54 Źródło komentarza: Bo ciężarówki niszczą studzienki Autor komentarza: Maniek Treść komentarza: ,,....Mieszkańców dziwi, że na łamanie przepisów nie reaguje Straż Miejska. Przy wjeździe na ul. Różną oraz na przyległym parkingu są bowiem kamery włączone do systemu miejskiego monitoringu. - Nie widzą, co tu się dzieje, nikt tych kamer nie sprawdza? - pytają retorycznie. " Straż Miejska olewa również tiry oarkujące na zakazie przed Ergisem Nie raz za nimi jechałem i widziałem te ,,olewanie" na własne oczy Data dodania komentarza: 15.07.2026, 19:55 Źródło komentarza: Bo ciężarówki niszczą studzienki Autor komentarza: Donek Treść komentarza: Co ty pier***ludzi Teren prywatny. Osoby postronne nie mają prawa przekroczyć ogrodzenia , bramy ( nawet otwartej) bez zgody właściciela gruntu , posesji Data dodania komentarza: 15.07.2026, 19:48 Źródło komentarza: Zostawił rower i odjechał skradzionym Jeepem. 26-latek zatrzymany jeszcze tej samej nocy Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: Na Janowskiego jest to samo Ale wszyscy to w d**** mają Data dodania komentarza: 15.07.2026, 19:40 Źródło komentarza: Bo ciężarówki niszczą studzienki
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama