Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 kwietnia 2026 14:13
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Jak i kiedy odwiedzać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oławie

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oławie informuje:
Jak i kiedy odwiedzać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oławie
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oławie informuje
Podziel się
Oceń

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się wizytami poza godzinami otwarcia oraz próbami wchodzenia na teren schroniska bez wcześniejszego uzgodnienia, przypominamy:

- Schronisko jest obiektem należącym do Urzędu Miasta i podlega bezpośredniemu nadzorowi właściwego wydziału oraz kierownika jednostki.

- Na teren schroniska mogą wchodzić wyłącznie osoby upoważnione.

- Prosimy o oczekiwanie przed bramą — pracownik wyjdzie do Państwa w godzinach pracy.

Decyzja ta nie wynika z braku otwartości, lecz z konieczności zapewnienia:

- bezpieczeństwa zwierząt (kwarantanny, choroby, stres)

- bezpieczeństwa odwiedzających

- prawidłowej organizacji pracy zespołu

- ochrony danych i dokumentacji

- nadzoru monitoringu obiektu

 Godziny odwiedzin:

• Poniedziałek–Piątek: 8:00–9:00 oraz 15:00–16:00

• Środa: 15:00–17:00

• Sobota i Niedziela: 9:00–11:00

Poza wskazanymi godzinami wizyty nie są możliwe.

Przypominamy również, że obowiązuje bezwzględny zakaz dokarmiania zwierząt.

Większość podopiecznych przebywa na dietach specjalistycznych zaleconych przez lekarza weterynarii. Podawanie nawet „małych smaczków” może stanowić zagrożenie dla ich zdrowia.

Jeżeli ktoś z Państwa planuje wykonywanie nagrań lub materiałów medialnych, prosimy o wcześniejszy kontakt oraz uzyskanie zgody właściciela obiektu.

Schronisko jest miejscem pracy oraz leczenia zwierząt.

Dziękujemy za zrozumienie i uszanowanie zasad, które służą wyłącznie ochronie naszych podopiecznych.

Z wyrazami szacunku,

Kierownik Schroniska

Dariusz Poślad

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Oławie


Napisz komentarz

Komentarze

talent 24.02.2026 10:44
Ojej... jaki bezduszny ten regulamin. Zachowujecie się jakbyście robili łaske społeczeństwu od którego regularnie chcecie tylko datków , karmy ( nie marketowej ) i innych dobroci.

baca 19.02.2026 12:17
Jak czytam te zasady , regulaminy , warunkowości wydawania bezdomnych zwierzat to odechciewa się nawet palcem ruszyć w ich kierunku bo przypomina to raczej obóz karny dla zwierząt a nie przyjazne schronisko.

Do schroniska 18.02.2026 19:53
Oddajcie Białą do domu. Biała to kotka odebrana przez schronisko bez rzetelnego powodu i bez zgody burmistrza. Weszliście do domu, zastraszyliście niepełnosprawną dziewczynę K i zabraliście kota, bo kot miał alergię i wygryzał se futro. Zamiast pomóc mniej zamożnej dziewczynie w zakupie czy doborze lepszej karmy, zabraliście komuś członka rodziny. A najlepsze w tym wszystkim, że ta dziewczyna nie była właścicielem, bo właścicielem jest jej siostra D, której wtedy nie było w domu, więc to, że jej siostra K się zrzekła praw do kota pod waszym naciskiem, nie powinno nic znaczyć. Po kilku dniach w schronisku całkiem zdrowy, z wyjątkiem alergii, kot ma nagle stan krytyczny. Po zaledwie kilku telefonach od właściciela, który pyta się tylko o stan zdrowia kota, bo się martwi, grozicie sprawą o nękanie. DLACZEGO TO ROBICIE?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec StanowicTreść komentarza: Jest i moja sąsiadka, radna, elegancka jak zawsze.Data dodania komentarza: 5.04.2026, 10:58Źródło komentarza: VIII Powiatowa Gala Talentów za nami. Poznajcie najlepszychAutor komentarza: ZenekTreść komentarza: Ale jajaData dodania komentarza: 5.04.2026, 09:03Źródło komentarza: Jelcz-Laskowice. Dlaczego mieszkańcy nie dostali biletów na turniej tańca?Autor komentarza: SpolegliwyTreść komentarza: A może o tej Platformie, na której pani premier Kopacz obwieściła, czy miała obwieścić, o obwodnicy Oławy, która jest na liście? A może o tej Platformie, gdy radny sejmiku z Oławy głosował przeciw obwodnicy Oławy? Pamiętasz o tym? A PIS cóż parodia nie lepsza od was.Data dodania komentarza: 4.04.2026, 22:44Źródło komentarza: OŁAWA Mamy Rondo Klementyny... Pomysł dobry, ale mieszkańcy też powinni mieć głosAutor komentarza: bajlando1312Treść komentarza: Ławki do pomalowania. Wesołych Świąt :)Data dodania komentarza: 4.04.2026, 21:47Źródło komentarza: W Minkowicach piękna tradycja trwaAutor komentarza: DonekTreść komentarza: Szkoda że nie wzięli policjantki ...Data dodania komentarza: 4.04.2026, 19:22Źródło komentarza: Trwa motoryzacyjna przygoda. Gdzie zastaną ich święta?Autor komentarza: NataTreść komentarza: Niech Pan Bóg błogosławi Wam na ten piękny czas! Wasza ObserwatorkaData dodania komentarza: 4.04.2026, 17:46Źródło komentarza: Wielkanocna sobota. Święcenie pokarmów w Bystrzycy [ZDJĘCIA]
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama