Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 lutego 2026 23:46
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama
Reklama BMM

Jelcz-Laskowice rozdaje bezpłatne czujki dla mieszkańców

18 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej zainaugurowano akcję nieodpłatnego przekazania 85 czujek dymu lub tlenku węgla dla mieszkańców gminy Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice rozdaje bezpłatne czujki dla mieszkańców
18 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej zainaugurowano akcję nieodpłatnego przekazania 85 czujek dymu lub tlenku węgla dla mieszkańców gminy Jelcz-Laskowice

Źródło: UMiG

Podziel się
Oceń

Akcja realizowana jest w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Państwową Strażą Pożarną. W spotkaniu udział wzięli: Piotr Stajszczyk - burmistrz Jelcza-Laskowic, dyrektor MGOPS Jolanta Grzęda oraz zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Oławie st. kpt. Michał Wójtowicz.

To najważniejsze informacje dla mieszkańców:

Kto może otrzymać czujkę?

• osoby mieszkające lub przebywające w gminie,

• w pierwszej kolejności: seniorzy, osoby samotne, z niepełnosprawnościami oraz rodziny w trudnej sytuacji życiowej.

Pozostali mieszkańcy trafią na listę rezerwową.

Gdzie odebrać?

MGOPS, ul. W. Witosa 41

Godziny wydawania:

• poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 7:00–15:00

• środa: 8:00–16:00

Osobom w szczególnie trudnej sytuacji czujka może zostać dostarczona do domu przez pracownika socjalnego i zamontowana przez strażaków.

 Zgłoszenia:

• telefonicznie: 71 318 15 12

• osobiście w MGOPS (ul. W. Witosa 41)

Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo naszych domów! 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: PytamTreść komentarza: A Frischmann farbuje włosy? Bo raz jest bardziej siwy, raz mniej.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 19:55Źródło komentarza: Wiadukt na Wiejskiej a przejście dla pieszych przez toryAutor komentarza: 10000 grzywnyTreść komentarza: ciebie na pewno boliData dodania komentarza: 18.02.2026, 19:54Źródło komentarza: Wiadukt na Wiejskiej a przejście dla pieszych przez toryAutor komentarza: Do schroniskaTreść komentarza: Oddajcie Białą do domu. Biała to kotka odebrana przez schronisko bez rzetelnego powodu i bez zgody burmistrza. Weszliście do domu, zastraszyliście niepełnosprawną dziewczynę K i zabraliście kota, bo kot miał alergię i wygryzał se futro. Zamiast pomóc mniej zamożnej dziewczynie w zakupie czy doborze lepszej karmy, zabraliście komuś członka rodziny. A najlepsze w tym wszystkim, że ta dziewczyna nie była właścicielem, bo właścicielem jest jej siostra D, której wtedy nie było w domu, więc to, że jej siostra K się zrzekła praw do kota pod waszym naciskiem, nie powinno nic znaczyć. Po kilku dniach w schronisku całkiem zdrowy, z wyjątkiem alergii, kot ma nagle stan krytyczny. Po zaledwie kilku telefonach od właściciela, który pyta się tylko o stan zdrowia kota, bo się martwi, grozicie sprawą o nękanie. DLACZEGO TO ROBICIE?Data dodania komentarza: 18.02.2026, 19:53Źródło komentarza: Jak i kiedy odwiedzać Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w OławieAutor komentarza: CPKTreść komentarza: Hreniak gdzie "mamy to" obwodnica? 8 lat rządziliście!!Data dodania komentarza: 18.02.2026, 19:50Źródło komentarza: Czy porodówka w Oławie będzie likwidowana?Autor komentarza: CynaTreść komentarza: Hreniak głupoty sądzi i głubki go słuchają.... https://tuwroclaw.com/artykul/zamkna-porodowki-w-n2224526Data dodania komentarza: 18.02.2026, 19:16Źródło komentarza: Czy porodówka w Oławie będzie likwidowana?Autor komentarza: bate79Treść komentarza: Jak ktoś,[ pracuje dla Niemiec ,to niestety nie jest Polakiem.....Tylko czerwony (...)Data dodania komentarza: 18.02.2026, 17:44Źródło komentarza: "WP" oskarża prof. Ruchniewicza o niebezpieczne związki. Ten zaprzecza
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama