Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 27 maja 2026 03:07
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Jelcz-Laskowice. Zadbali o pierwszy staw - "Czyste akweny - wiosna 2026"

Na nabrzeżach pierwszego stawu przeprowadzono kolejną edycję akcji "Czyste akweny - wiosna 2026"
Jelcz-Laskowice. Zadbali o pierwszy staw - "Czyste akweny - wiosna 2026"
Akcja "Czyste akweny 2026"

Autor: fot. arch. prywatne

Podziel się
Oceń

W działania zaangażowali się członkowie Koła nr 6 Polskiego Związku Wędkarskiego w Jelczu-Laskowicach oraz uczniowie ze szkolnego koła EKO Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jelczu-Laskowicach, działającego pod opieką Ireneusza Stachni.

Cykliczna akcja "Czyste akweny" ma na celu sprzątanie nabrzeży zbiorników wodnych na terenie gminy Jelcz-Laskowice. Tym razem wiosenne porządki objęły teren wokół pierwszego stawu jelczańskiego.

Mimo niesprzyjającej pogody uczniowie biorący udział w akcji wykazali się dużą sumiennością i dokładnością podczas zbierania oraz segregowania odpadów. Jak podkreślono, były to praktyczne i angażujące zajęcia, które pokazały, że każdy może mieć realny wpływ na czystość najbliższego otoczenia.

W trakcie akcji zebrano kilkanaście worków śmieci, które zostały posegregowane. Na zakończenie uczestnicy spotkali się przy wspólnym ognisku, podczas którego pieczono kiełbaski.


Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne

Jelcz-Laskowice. Akcja "Czyste akweny"

Autor: fot. arch. prywatne


Napisz komentarz

Komentarze

Laskowicz 08.04.2026 11:17
KraińcyU pozwolili Wam rozpalić ognisko i posiedzieć w tym miejscu? Nam niestety nigdy się to nie udało, bo kraińcyU okupują wiatki i są zdziwieni, jak Polacy chcą także z tego miejsca skorzystać. Pewnie się śmieją, że po nich posprzątaliście. Za tydzień znów będzie pełno śmieci...

Informatyk 08.04.2026 11:33
Kolejny nieudacznik, którego jakiś sąsiad ze wschodu wygryzł. Kto pierwszy ten lepszy, skoro tam już byli, to czemu mają wam ustępować. Płacą podatki, są energiczni, przyjechali i robią ognisko. Pewnie jakby nie wasze krzywe mordy to moglibyście wspólnie posiedzieć przy ognisku. Zresztą nie raz tam przejeżdżałem i widzę pusto, więc chciałeś jedynie wbić szpilkę Ukraińcom.

Qet 09.04.2026 08:56
Z jednej strony fakt. Ukraińcy są praktycznie tam cały czas. Nas Polaków irytuje to że bawią się oni tam głośno w języku ukraińskim, a nie polskim przez co można mieć wrażenie że mają te miejsce na własność. Ciężko się przez to z nimi integrować bo najwidoczniej wolą swoje środowisko. Na pewno przeszkadza to społeczności która stoi najniżej w hierarchii, a takiej jest sporo w Jelczu-Laskowicach. Ogólnie nie dziwię się że oni są tylko między swoimi bo tam nie ma z kim. Przyjechali bo jest praca, ale nie zastali tam "normalnych" ludzi tylko samą patologię. I tak połowa z narzekających i tak nie korzystała by z tego obiektu bo nie można tam zażywać narkotyków więc się uspokójcie.

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: O Ława!Treść komentarza: Biedny człowieku, brak jawności rozliczeń z publicznych pieniędzy narusza Kodeks Karny, Ustawę o finansach publicznych i ustawę o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych. Jeszcze urząd Skarbowy i KAS, bo pobierają opłaty za parcele i zbiórki organizuja. Tu jest tyle przepisów, że mam wrażenie, próbujesz elektorat karmić propagandą zamiast działać. Czy zamiast słoneczka jakiś argument użyjesz?Data dodania komentarza: 26.05.2026, 21:07Źródło komentarza: Tematem kolejnej Oławskiej Niedzieli będzie WODAAutor komentarza: DarekTreść komentarza: Tłuste koty już się lansująData dodania komentarza: 26.05.2026, 18:26Źródło komentarza: W Rajdzie Koguta wystartuje mocna ekipa z ZamościaAutor komentarza: Staszek PorażkaTreść komentarza: Zabawa dla nowobogackich. Jak się dowiedziałem ile min. trzeba kasy ns tą przejażdżkę wylozyc to się za głowę złapałem. Pojadę w tłumie pomiędzy nimi . Ja nie frajer ... , wplatę zrobię symbolicznie w granicach mojego portfela na jakieś dzieci choreData dodania komentarza: 26.05.2026, 18:25Źródło komentarza: W Rajdzie Koguta wystartuje mocna ekipa z ZamościaAutor komentarza: BlacharzTreść komentarza: Za darmo tego nie robi. Już tu ktoś kiedyś napisał na czym polega takie uczestnictwo ,,pomaganie,,Data dodania komentarza: 26.05.2026, 17:20Źródło komentarza: W Rajdzie Koguta wystartuje mocna ekipa z ZamościaAutor komentarza: WszechwiedzącyTreść komentarza: Nerwy puszczają, ale jak poszłaś z głupim pozwem do sądu, to zmarnowałaś cały dzień i pretensje możesz mieć tylko do siebie.Data dodania komentarza: 26.05.2026, 15:36Źródło komentarza: Tematem kolejnej Oławskiej Niedzieli będzie WODAAutor komentarza: Korona J-LTreść komentarza: CZEŚĆ I CHWAŁA, BOHATEROM !Data dodania komentarza: 26.05.2026, 15:25Źródło komentarza: Mieszkańcy Jelcza-Laskowic oddali hołd rotmistrzowi Pileckiemu
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama