- Z radością informuję że w Miłoszycach na parkingu przy placu zabaw, naprzeciw kościoła oraz przy skateparku pojawiły się dwie plenerowe kabiny toaletowe - informuje radny z Miłoszyc Robert Jadczak. - W ubiegłym roku kilkakrotnie wskazywałem potrzebę umieszczenia - instalacji takich kabin w różnych miejscach na terenie całej naszej gminy - głównie przy placach zabaw. Toalety mają być na bieżąco czyszczone i serwisowane tak często jak to tylko będzie konieczne.
Jako pomysłodawca, inicjator uważam, że takie kabiny w miejscach, gdzie na co dzień przebywają nasze dzieci, a także rodzice i opiekunowie wraz z nimi, to konieczny standard. Kilkukrotnie temat był podejmowany przeze mnie w ubiegłym półroczu i finalnie dzięki poparciu władz gminy, oraz radnych dziś doczekaliśmy się pozytywnego finału. Szczególnie chciałem podziękować panu burmistrzowi Piotrowi Stajszczykowi, oraz jego zastępcom, panom Mariuszowi Hassowi, oraz Michałowi Wolskiemu.
Szanowni mieszkańcy, młodzież, oraz dzieci, dbajmy wszyscy o ład i porządek, a szczególnie o kulturalne i należyte korzystanie z tych toalet. W przypadku zauważenia jakichkolwiek aktów wandalizmu prosimy natychmiast zgłaszać takie sytuacje na policję lub do gminy, lub do przedstawicieli naszego sołectwa.









Napisz komentarz
Komentarze