Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 16 marca 2026 04:27
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Wiemy już, kim jest Irek

Podziel się
Oceń

Po 20 latach druga osoba usłyszała zarzut zabójstwa w głośnej sprawie miłoszyckiej. Jak śledczy z tzw. wrocławskiego "Archiwum X" wpadli na trop Irka, który od samego początku pojawiał się w zeznaniach świadków? Czy był na tej samej dyskotece w Klubie "Alcatraz", gdzie bawiła się 15-letnia Małgosia? Czy byli jeszcze inni sprawcy brutalnego gwałtu? Za co siedział Irek? Czytaj w najnowszym wydaniu "Gazety Powiatowej". Dostępne tutaj: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2017-06-22

Napisz komentarz

Komentarze

Podejrzany 14.11.2021 14:15
Znowu zlikwidowaliscie moj komentarz i ULI rowniez na ktory jej odpowiedzialem. Pali sie wam juz pod nogami?, czy jest jakas inna przyczyna?????. Nie jest to oszustwo z waszej strony?, oklamywanie ludzi?. Niema na to paragrafow?. w jakim celu to robicie????. Odpowiadam ULI jeszcze jeszcze raz: To zglos to na policji, niech sie przyjrzy. Bo jak nie zglosisz to sa na to paragrafy, napewno cos ukrywasz tak jak ja. "Bo policja nic o mnie niewie", "ja to pisze w tajemnicy." Dopiero ty teraz wykrylas ze jest jakis Ryszard, Podejrzany. Itd., itd.. " "O mnie jeszcze nikt nie slyszal".

klonk 26.09.2018 06:44
Ciekawe czy wsadzą też policjantów i prokuratora, którzy dopuścili do takiego dramatu niewinnego człowieka. Znając życie dostaną awanse, jak w przypadku Igora Stachowiaka. Smutne ale prawdziwe jeśli w tym kraju nosisz mundur to jesteś nietykalny w zasadzie nic się nie zmieniło po poprzednim systemie w tej kwestii.

pajak 27.05.2018 10:44
ludzie temat był inny a wy o glupotach nawijacie

Podejrzany 15.04.2018 16:32
Dlaczego moje wpisy nie sa puszczane, Jaki (...) problem jest z moimi komentarzami. Mnie to g**** obchodzi ze wy jestescie po stronie bandytow. Nadszedl czas prawdy, rozumiecie?????, Teraz trzeba pisac prawde, nie bzykac glupot. Taki ciul Lolek dla przykladu pisze: lolek Rysiu skończ lepiej z BAKANIEM bo masz już tak przeżarty mózg, że myśleć nie potrafisz. Albo ten ciul: Eryk Wow. Aspirujesz do tytułu kretyna roku? Piszesz: „jak wysoka moze byc kara za pogryzienie, zakladajac, ze Tomek tam byl i gryzl Malgosie”. Ręce opadaja. Idąc tym tokiem, zażuty za śmierć dziewczynki powinno postawić sie matce naturze. Małgosia umarła przecież z wychłodzenia, pozostawiona nago na mrozie. Ryszardzie nawet na moją pogarde nie zasługujesz! I takim burakom puszczacie wszystko. To jest tylko przyklad, dobiora sie wam jeszcze do dupy. ??????????????????????????????? Zobaczymy kto jest kretynem.

Ryszard (Podejrzany) 26.06.2017 21:59
A co, moderatora ukradli ?????????????????????????????

lolek 24.06.2017 09:28
Rysiu skończ lepiej z BAKANIEM bo masz już tak przeżarty mózg, że myśleć nie potrafisz.

Podejrzany 14.11.2021 13:50
ty pilnuj swojego mozgu SB-ckiego.

23.06.2017 23:01
wszystkich podejrzanych na wariograf i wszystko bedzie jasne

Ziom 23.06.2017 20:22
Wy jesteście (...) i tyle

jelczanin 23.06.2017 13:34
Tomek to chyba twój przyjaciel. A dlaczego wariograf wskazał że twój kolega kłamie?

Eryk 23.06.2017 13:17
Wow. Aspirujesz do tytułu kretyna roku? Piszesz: "jak wysoka moze byc kara za pogryzienie, zakladajac, ze Tomek tam byl i gryzl Malgosie". Ręce opadaja. Idąc tym tokiem, zażuty za śmierć dziewczynki powinno postawić sie matce naturze. Małgosia umarła przecież z wychłodzenia, pozostawiona nago na mrozie. Ryszardzie nawet na moją pogarde nie zasługujesz!

23.06.2017 12:44
Nie pisz bzdur facet.

Kasia 23.06.2017 09:15
A co ma wiek do rzeczy? Zbrodnia jest zbrodnią!

Kamila 23.06.2017 09:10
A może wyszła po angielsku? Gdyby była pełnoletnia co by to zmieniało?! Zbrodnia jest zbrodnią!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama