Bedoes 2115 przekazał Mai Złotą Płytę za sprzedaż i streaming singla "Ciągle tu jestem (diss na raka), od którego zaczęła się wielka zbiórka Łatwoganga dla dzieci chorych na nowotwory.
Jak podaje Urząd Miejski w Oławie, w najbliższy weekend, gdy we Wrocławiu będzie rozgrywany mecz towarzyski Polska : Ukraina, Maja wejdzie na boisko z Robertem Lewandowskim, spełniając kolejne ze swoich marzeń.
Przypomnijmy, że 17 do 26 kwietnia trwała transmitowana na żywo akcja na rzecz Fundacja Cancer Fighters, podczas której udało się zebrać ponad 282 mln zł na leczenie dzieci chorych onkologicznie. W inicjatywę zaangażowali się sportowcy, influencerzy, muzycy, aktorzy, przedsiębiorcy oraz tysiące internautów. Motywem przewodnim zbiórki był utwór Ciągle tutaj jestem (diss na raka) nagrany przez Bedoesa 2125 i Maję Mecan z Oławy, która po raz trzeci walczy z nowotworem szpiku kostnego. W trakcie transmisji dziewczynka wyznała, że marzy o wyprowadzeniu kapitana reprezentacji Polski na murawę podczas meczu kadry. Odpowiedź Lewandowskiego pojawiła się niemal natychmiast: - Maja, załatwione.
Jak obiecał, tak zrobił - wczoraj kapitan reprezentacji Polski, tuż przed zgrupowaniem we Wrocławiu, spotkał się z podopiecznymi fundacji Cancer Fighters, w tym z walczącą z ostrą białaczką 11-letnią Mają Mecan. Towarzyszyli mu Łatwogang oraz Bedoes 2115.


Napisz komentarz
Komentarze