Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 20:32
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Wypadła na zakręcie

Podziel się
Oceń

Kobieta kierująca mercedesem jechała od Janikowa w stronę Oławy. Nagle straciła panowanie nad autem i wypadła z drogi. W samochodzie oprócz niej była siedmioletnia córka. Pogotowie ratunkowe zabrało matkę i dziewczynkę do szpitala w Oławie. Prawdopodobnie nie mają poważnych obrażeń. Do zdarzenia doszło po godzinie 16.00.  

Wypadła na zakręcie

Wypadła na zakręcie

Wypadła na zakręcie

Wypadła na zakręcie


Napisz komentarz

Komentarze

as 03.11.2016 21:55
Dokładnie chyba trzeba zacząć zbierać podpisy pod remontem drogi Janików- Oława. Ostatnio Panowie pokleili jakieś placki a droga w stanie fatalnym. Koleiny , garby przed Janikowem na łuku. Nikomu to nie przeszkadza. Zarząd Dróg Wojewódzkich ma ten odcinek gdzieś. Co roku odbywa się frezowanie i łatanie dziur a także na jesień skoszenie trawki. Ile to jeszcze będzie trwać?

do Jaa 03.11.2016 17:36
Jak by teraz zaczęli jeszcze remont drogi na Jelcz,to byłby korkowy armagedon.Niech najpierw skończą to co jest w budowie.

Nemo 03.11.2016 12:02
Może troche wolniej i problemów nie bedzie.

Jaa 02.11.2016 21:02
Kiedy remont drogi na Janików, a przede wszystkim na Jelcz? Aż dziw bierze, że jeszcze nikt tych dróg nie wyremontował.

ko gut 02.11.2016 19:09
AUTO NATYCHMIAST USUNĄĆ !!! Niech już nikt nie zginie chcąc nieść pomoc... Dobrze, że nie stało się nic bardzo poważnego . I niech tak zostanie...

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama