Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 18:57
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski

Ogień w kamienicy. VIDEO

12 czerwca około północy w budynku mieszkalnym przy ulicy Chrobrego wybuchł pożar. Paliło się mieszkanie na drugim piętrze. Prawdopodobną przyczyną było zaprószenie ognia - w tym lokalu były odłączone prąd i gaz.
Podziel się
Oceń

Strażacy ewakuowali 6 osób, pozostali mieszkańcy sami wyszli na zewnątrz. Nikt poważnie nie ucierpiał. - Dwie osoby lekko podtruły się dymem, ale nie chciały jechać do szpitala - mówi kapitan Bartłomiej Marcinów z KP PSP w Oławie. - Mieszkanie, w którym doszło do pożaru, całkowicie spłonęło. Akcja gaszenia trwała około dwóch godzin. Na miejsce wezwano sześć zastępów straży pożarnej - z Jelcza-Laskowic, Oławy i ochotników z Bystrzycy.

 


Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO

Ogień w kamienicy. VIDEO


Napisz komentarz

Komentarze

anonim 19.06.2016 22:39
to zostaw sobie te informacje dla siebie i sie nie czepiaj niewinnych ludzi

anonim 19.06.2016 22:34
pier....... o szopenie jak sie nie wie to niech sie lepiej nic nie gada kto powinien wie jak bylo a reszta niech zostawi ktos dla siebie

... 14.06.2016 12:01
Aktualnie mam dosc duzy przeplyw informacji i moze to u pana P., ale pod jego nieobecność wydarzyła sie ta zadyma dymna. Sasiedzi sa zlosliwi i groza, bo maja powód dwie osoby ciagnely prad na lewo i teraz oblecial ich strach, poniewaz do wszyatkiego dojdą:)

Anonim 14.06.2016 00:05
Co wy tam było zagrożenie życia a wy porządnych ludzi od uchodzców wyzywacie nie p(...) się wam w głowach? I to nie przez panią Aldone tylko przez ... P. !

13.06.2016 15:32
tak się kończą zabawy zapałkami :D

Woytek 13.06.2016 15:10
I kolejny pożar, w krótkim czasie w mieszkaniu gdzie był odcięty prąd i gaz!!!

ViRuS 13.06.2016 11:00
no tak. chyba mieszkanie P. (lub Aldony) i reszty "uchodźców"

tajemnicza 13.06.2016 16:37
od pani aldony prosze sie odczepic splonelo mieszkanie na drugim pietrze jak nie wiesz to sie niewypowiadaj i sam jestes uchodzca najpierw sie dowiedz co i jak a potem pisz komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: JelczTreść komentarza: Może w końcu Policja zacznie działania prewencyjne: zacznie sprawdzać wszelkie noclegownie gdzie są cudzoziemcy, reagować na łamanie prawa od tego drobnego za zaśmiecanie poprzez picie alkoholu w miejscach publicznych , nieustanny hałas tak uciazliwy , kontrolę jeżdzacych wraków, napitychh rowerzystów. Przejdzie się po po dzielnicy Jelcz i zauważy to co powinna. Dzielnicowy to Yeti.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:18Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama