Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 13 czerwca 2026 14:54
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA

Podziel się
Oceń

Oława Policjanci z grup dochodzeniowo-śledczych prowadzą czynności w ciągu sklepów znajdujących się markecie "Tesco". Prawdopodobnie doszło do włamania do kantoru wymiany walut. - Trwa zabezpieczanie śladów, przesłuchiwanie świadków i pokrzywdzonych. Jeszcze nie wiadomo, jakie są straty - mówi mł. asp. Wioletta Polerowicz z KPP w Oławie. Sprzedawcy mówią, że prawdopodobnie ktoś próbował dostać się również do innych sklepów znajdujących się przy kantorze. - Policjanci prowadzą czynności i na razie nie możemy wejść do swoich sklepów - mówią.

AKTUALIZACJA godz. 15.00

Policjanci ustalili, że sprawcy dostali się do marketu przez dach. Weszli do jednego z pomieszczeń i stamtąd do innych lokali. Wiadomo, że ukradli pieniądze i asortyment ze sklepów. Straty są szacowane. Policja nie może jeszcze udzielać bardziej szczegółowych informacji. Trwają czynności mające przyczynić się do ustalenia kim są sprawcy. (AH) Fot. Anna Karpińska

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA

Włamanie w "Tesco". Weszli przez dach. AKTUALIZACJA


Napisz komentarz

Komentarze

dolar 30.03.2016 07:44
Tam wszędzie sa kamery monitoringu, goście powinni byc juz dawno zlapani.

30.03.2016 09:28
Jeśli byli wcześniej notowani to tak. Ale jak nie ma ich w żadnej bazie policyjnej to skąd policja ma wiedzieć jak się nazywają, nawet mając ich na monitoringu.

Zbysio 30.03.2016 11:07
A tu -Anonim- kłania się praca Dzielnicowego w terenie nie tylko przy biurku w Komendzie, to tak w woli sprostowania wpisu -dolar- "skąd mają wiedzieć". Pozdrawiam

30.03.2016 12:00
To się setnie uśmiałem. W mieście Oława jest 4 dzielnicowych, w gminie Domaniów jest 1 dzielnicowy, w gminie Oława jest 2 dzielnicowych, a za gminę i miasto Jelcz - Laskowice odpowiada 3 dzielnicowych, co daje nam w sumie na powiat Oławski 10 dzielnicowych. Już nie wspomnę, że dzielnicowi w rewirze mają zarówno np: Marcinkowice i Owczary Więc w powiecie Oławskim średnio na jednego dzielnicowego przypada około 8000 mieszkańców. Nie sposób jest znać wszystkich. Ponadto złodzieje wcale nie muszą pochodzić z terenu powiatu Oławskiego, dlatego dalej podtrzymuję, że jeśli nie byli notowani to monitoring jedynie ułatwi udowodnienie winy ale nie wskaże sprawców.

gf 30.03.2016 00:38
To w TESCO nie ma alarmu?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Gocha ze Zwierzyńca Treść komentarza: Zerknij najpierw na stosowną mapę . Potem się wypowiadaj. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 12:05 Źródło komentarza: Były radny nie odpuszcza, bo przejście jest, ale... suchą nogą przejść się nie da Autor komentarza: * Treść komentarza: Szanowni państwo ale po co te dywagacje? Pan radny się trochę "odkleił" i pojechał z głupotą, a po drugie, to Sąd wybrał sobie tą lokalizację. Więc mówienie teraz i pisanie, że można tu czy tam jest totalnie bez sensu. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 10:58 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"? Autor komentarza: mieszk,,,,,,,, Treść komentarza: mieszk,,,,,,,, 11.06.2026 10:04 Czy do jasnej chol,,,,,,,,,,,,ry Nie Mozna Wygrabic Skoszona Trawe To Miasto Powiatowe ulic przy ul Chrobrego ,,,1go Maja ,,,3go Maja itd..p, Starosto trzeba Zadbac o Miasto !!!!!!!!!!!!!! ul naleza do wojewodztwa . Pan ma na to wplyw I NA to,,,,, C ZE K A M Y ,,,,!!!!!!!!!!!!! jakos S M Odra moze ladnie dbac ,,,do roboty Starosto !!!!!! Data dodania komentarza: 13.06.2026, 10:49 Źródło komentarza: Miasto: - Wody Polskie nie reagują Autor komentarza: mieszk,,,,,,,, Treść komentarza: mieszk,,,,,,,, 11.06.2026 10:04 Czy do jasnej chol,,,,,,,,,,,,ry Nie Mozna Wygrabic Skoszona Trawe To Miasto Powiatowe ulic przy ul Chrobrego ,,,1go Maja ,,,3go Maja itd..p, Starosto trzeba Zadbac o Miasto !!!!!!!!!!!!!! ul naleza do wojewodztwa . Pan ma na to wplyw I NA to,,,,, C ZE K A M Y ,,,,!!!!!!!!!!!!! jakos S M Odra moze ladnie dbac ,,,do roboty Starosto !!!!!! Data dodania komentarza: 13.06.2026, 10:33 Źródło komentarza: Miasto: - Wody Polskie nie reagują Autor komentarza: Znający sprawę Treść komentarza: Obecnie odchodzi się od koszenia wszystkiego jak leci. Na wałach można wykosić ścieżkę, ale po co kosić wszystko. Niech rośnie, gromadzą się tam owady, drobne ssaki, ptaki, płazy, które to i tak mają co raz mniej terenu ze względu na rozbudowę domów, fabryk, ulic. Poza tym teren wzdłuż rzeki Oławy jest szczególnie chroniony ze względu na pobór wody we Wrocławiu, więc zarośnięte brzegi powodują, że niwelowane są wszelkie zanieczyszczenia. Data dodania komentarza: 13.06.2026, 09:57 Źródło komentarza: Miasto: - Wody Polskie nie reagują Autor komentarza: Marecki Treść komentarza: Ktokolwiek jest tym zaskoczony? Data dodania komentarza: 13.06.2026, 09:20 Źródło komentarza: Czy nowy budynek sądu musi być "tak daleko"?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama