Cześć i chwała!

Podziel się:
Oceń:
01.08.2016, 19:36
Koncertem pieśni patriotycznych uczczono w Jelczu-Laskowicach 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Mieszkańcy zebrali się punktualnie o 17.00, przy placu Jana Pawła II. To tzw. godzina "W" czyli kryptonim rozpoczęcia w Warszawie akcji burza. Historię powstania pokrótce przypomniał burmistrz Bogdan Szczęśniak. Kilka słów dodała też przewodnicząca Rady Miejskiej Beata Bejda. Potem symbolicznie złożono kwiaty pod pomnikiem i rozpoczęto wspólne śpiewanie. Zgromadzonym rozdano śpiewniki, więc każdy mógł się wczuć w patriotyczny nastrój. Więcej - w najbliższym wydaniu "GP-WO". (kt) WIĘCEJ ZDJĘĆ: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Serwis internetowy tuolawa.pl z siedzibą w Oławie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
doa
doa 05.09.2016, 21:58
200 tyś zginęło niewinnych cywilów w tym powstaniu,miasto zostało zrównane z ziemią.
Bo paru oszołomom z Londynu zachciało się własną politykę uprawiać.A ci tu jak napisał przedmówca szopki odstawiają.WSTYDU LUDZIE NIE MACIE.
03.08.2016, 08:08
Do grilla przy piwie też zasiadają w koszulkach z orłem? Żenada.
Kazik
Kazik 03.08.2016, 06:07
Należy ukarać tych którzy rozpoczęli to powstanie. Dlaczego w naszym mieście robi się takie szopki, a zapomina np. ozakonczeniu II Wojny Światowej?