Piękne gesty od uczniów
Czy w czasie pandemii potrafimy zapomnieć o sobie i BYĆ dla innych? Celująco lekcję świątecznego wolontariatu i wierności tradycji zaliczyli uczniowie, rodzice i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie...
23.12.2020 08:42