Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 13 kwietnia 2026 14:51
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Muszą przeprosić Kazimierza Putyrę

Podziel się
Oceń

Pierwsi ukarani w trybie wyborczym! Publikujemy postanowienia sądu. Wit Suchy i Jan Dalgiewicz muszą przeprosić burmistrza Jelcza-Laskowic na łamach Gazety Powiatowej, ale to nie wszystko

 

 

Jeżeli w ciągu 24 godzin nie złożą zażalenia - postanowienie sądu będzie prawomocne.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: CynaTreść komentarza: Na poczcie to standardData dodania komentarza: 13.04.2026, 14:48Źródło komentarza: OŁAWA Problem z awizo, bo trafia nie tam, gdzie trzebaAutor komentarza: zrozpaczonyTreść komentarza: Twojej???Data dodania komentarza: 13.04.2026, 14:38Źródło komentarza: Paweł: - Warto jeździć po całym świecie, bo naprawdę się da. Spełniajcie wasze marzenia!Autor komentarza: *Treść komentarza: Tak, jesteś przedstawicielem tzw. Oławskiej opozycji, i zabierasz głos w jej imieniu i hejtujesz i BBS i burmistrza, przy każdej możliwej sytuacji.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 14:14Źródło komentarza: Jan Forczak. Jedyny taki. A co potem?Autor komentarza: *Treść komentarza: Jakich ludzi pomawiam? Jakich rodziców? Coś ci się kolego odkleiło. Jeśli ja stoję na dnie, to ty pukasz od spodu. Człowieku otrząśnij się, albo idź do lekarza. Współczuję ci i myślę, że nie jesteś żadnym partnerem do polemiki. Nie wiem co Ty masz do tej kobiety, ale na tej nienawiści do niej, daleko nie zajedziesz.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 14:11Źródło komentarza: Pani Kasia: - I to ma być posprzątane?!Autor komentarza: Filozof greckiTreść komentarza: Od czego są e-doręczenia, wszystko przychodzi na e-maila i bezproblemowo. Jak ktoś ma problem z awizo to jest na to rozwiązanie. Telefon ma każdy a telefon jest przywiązany do e-maila. W czym ludzie macie problem, trzeba iść z duchem czasu. Na pocztę nie ma co liczyć bo nikt nie chce tam pracować.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 14:09Źródło komentarza: OŁAWA Problem z awizo, bo trafia nie tam, gdzie trzebaAutor komentarza: *Treść komentarza: Gosia, dno dna, wypierasz się swoich wcześniejszych wpisów, pomawiasz ludzi i jeszcze ich rodziców mieszasz do tego. Dno, dna.Data dodania komentarza: 13.04.2026, 13:34Źródło komentarza: Pani Kasia: - I to ma być posprzątane?!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama