Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 28 kwietnia 2026 06:53
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

We wrześniu zdamy na prawko?

OŁAWA. W maju pisaliśmy, że decyzją Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu, w Oławie będzie można zdać egzamin na prawo jazdy
Podziel się
Oceń

Pierwsze egzaminy miały odbywać się już w sierpniu. Remont budynku przy ulicy Różanej 8 gdzie będzie znajdowała się siedziba oławskiego oddziału WORD jednak dalej trwa. Plac manewrowy jest już prawie gotowy, natomiast wciąż trwa przystosowanie budynku do potrzeb nowej instytucji. Jak piszę rzecznik prasowy marszałka województwa Michał Nowakowski trwają wciąż prace nad adaptacją pomieszczeń, kiedy one się zakończą ruszy oddział w Oławie. Póki co nie jest znana konkretna data, ale jeśli wszystko odbędzie się bez przeszkód WORD ma ruszyć z działalnością we wrześniu.

Tekst i fot.: Grzegorz Kacała [email protected]


We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?

We wrześniu zdamy na prawko?


Napisz komentarz

Komentarze

Alex 19.08.2019 09:25
Tylko kategorie B

cześ 19.08.2019 08:29
Tak Rysiek, i jeszcze licencje na pilota F-16 tylko trzeba poczekać bo jeszcze pas startowy nie skończony :D

Rysiek 18.08.2019 19:24
Czy na kat. D też będzie można zdawać?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: KatoliczkaTreść komentarza: Taka informacja powinna być ogłoszona w niedzielnych mszach.Dlaczego nie była?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 22:12Źródło komentarza: Dyspensa dla katolików. W piątek mogą zjeść mięsoAutor komentarza: Pracownik szpitalaTreść komentarza: Patrzę na ciebie i widzę, że proces myślowy wciąż trwa, ale połączenie najwyraźniej zostało przerwane. Masz w sobie tyle charyzmy, co pusta lodówka, a twoja elokwencja jest wręcz ogłuszająca. Nie wysilaj się już – szkoda czasu na tę 'fascynującą' wymianę zdań, skoro i tak nie masz nic do powiedzenia. Daj znać, jak ci się mózg połączy z internetem, bo na razie tylko marnujesz mi tlenData dodania komentarza: 27.04.2026, 20:05Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!Autor komentarza: KJoutTreść komentarza: Fachowiec nie sprostał, juniorzy za silni.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:47Źródło komentarza: Finał był bardzo bliskoAutor komentarza: RademenesTreść komentarza: Ktoś się nieźle obłowił na tej „charytatywnej" zbiórce. Naiwniacy..Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:25Źródło komentarza: Maja: - Tak się cieszę, że dałam innym siłę do walki z rakiemAutor komentarza: ^Treść komentarza: Wystarczy, że ktoś mądrze napisze regulamin korzystania z tego terenu, i żadna Konstytucja tu nie pomoże.Data dodania komentarza: 27.04.2026, 19:17Źródło komentarza: Zakaz to zakaz. Tylko na jakiej podstawie?Autor komentarza: TYLETreść komentarza: Już po strajku nierobie?Data dodania komentarza: 27.04.2026, 18:27Źródło komentarza: Do końca streama jeszcze dwie godziny. Zaczęło się od Mai z Oławy!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama