Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 25 sierpnia 2026 23:06
ZOBACZ:
Reklama Hipol
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Najlepsze miejsce pracy 2013

Podziel się
Oceń

Ten tytuł uzyskała i zajęła pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu firm zatrudniających powyżej 500 osób - jelczańska fabryka "Elica Group Polska"

Jelcz-Laskowice Konkurs

Już po raz piąty Instytut Great Place to Work ogłosił listę "Najlepszych miejsc pracy w Polsce". Tym razem wyróżniono 16 firm, w trzech kategoriach: dużych, zatrudniających powyżej 500 osób, średnich, gdzie pracuje do 500 osób oraz małych, gdzie liczba pracowników sięga 50. Łącznie przebadano i oceniono 50 firm w kraju. Na podstawie ankiet pracowników oraz audytów kultury i praktyk HR, wyróżniono przedsiębiorstwa, które potrafią tworzyć przyjazne miejsca pracy i klimat wzajemnego zaufania. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 marca, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

- Pierwsze miejsce zajęte przez "Elica Group Polska", jako najlepszego środowiska pracy w Polsce, jest dla nas olbrzymią satysfakcją i napełnia  dumą - mówi Emilio Zampetti, dyrektor HR grupy "Elica". - Ta nagroda stanowi ogromne osiągnięcie, zwłaszcza że "Elica" istnieje w Polsce od roku 2005, a więc stosunkowo krótko. To zasługa pracy całego zespołu , a  w szczególności polskich współpracowników. Pierwsze miejsce potwierdza, że nasz model zarządzania zasobami ludzkimi jest dobrą praktyką na poziomie międzynarodowym. Naszym celem jest osiągnięcie tych samych rezultatów również poza Europą.

Firma "Elica" po raz pierwszy wzięła udział w badaniach na najlepsze miejsce pracy w roku 2012. Wtedy zajęła czwarte miejsce. Grupa ma zakłady produkcyjne w dziewięciu krajach, na całym świecie, łącznie zatrudnia około 3 tys. osób. Specjalizuje się  w produkcji okapów kuchennych i silników elektrycznych.

3 tysiące - tyle osób pracuje w grupie "Elica"

(WK)


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Zrównoważony Treść komentarza: Widzisz gwiazdeczko 2 dni nic nie piszesz, chcesz, by temat i posty o tobie zostały zapomniane i odeszły w niebyt, a tu nic z tego. Jesteś Gosią, bo byś nie odpowiada mi, bo aż by ci nie zależało, by bronić kogoś, kogo nie znasz. A tak zawsze odpowiadasz, jeśli jest coś niewygodnego o Gosi. A więc przypominam, ławeczka za 120 tys., mieszkania dla braci. Pamiętajmy o tej pani, by nie głosować na kogoś takiego, kto wykorzystuje stanowisko dla swoich rodzinnych spraw. Dawaj pseudogwiazdeczko, piszemy dalej i tak do wyborów za 2 lata. Będę pisał wszędzie i prawie codziennie. Oprócz weekendów, w które niestety pracuję, ale może i wtedy znajdę chwilkę podczas śniadania dla ciebie, oczywiście dla ciebie to gloryfikacja, a dla normalnych mieszkańców czerwona lampka, że należy omijać kratkę przy twoim nazwisku podczas wyborów. Data dodania komentarza: 25.08.2026, 17:05 Źródło komentarza: Tak będzie wyglądał park przy ulicy Zacisznej Autor komentarza: cześ Treść komentarza: O tej godzinie to się śpi!!! Data dodania komentarza: 25.08.2026, 12:23 Źródło komentarza: Groźny wypadek na A4. Ranne aż trzy osoby... Autor komentarza: Gość Treść komentarza: Ładna Wiola lubi Mareczka.Pewnie martwi się o losy kolegi. Data dodania komentarza: 25.08.2026, 12:04 Źródło komentarza: O czym zadecydują radni powiatowi? Autor komentarza: CPK Treść komentarza: Dla tej pożal się boże policji liczy się wynik a nie bezpieczeństwo na drogach. Mógł spokojnie pouczyć w takiej sytuacji, bo żadnego realnego zagrożenia nie było. Data dodania komentarza: 25.08.2026, 08:37 Źródło komentarza: Brawurowa jazda skończyła się wysokim mandatem i nie tylko (FILMIK) Autor komentarza: Slr Treść komentarza: Akurat w tej sytuacji... serio stworzył jakieś zagrożenie? Przejście dla pieszych pośrodku pola, widoczność świetna do przodu, widać że nikt nie jedzie a policja wali mandat 1500 i 15 pkt, patologia Data dodania komentarza: 25.08.2026, 07:30 Źródło komentarza: Brawurowa jazda skończyła się wysokim mandatem i nie tylko (FILMIK) Autor komentarza: kol Treść komentarza: należy też nie zapominać , że urodził się i pochodził z okolic Lwowa. Był Polskim Kresowiakiem. Data dodania komentarza: 24.08.2026, 21:15 Źródło komentarza: Będzie pamiątkowa tablica poświęcona trenerowi Zbigniewowi Iselowi
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama