Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 01:01
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Parkują wszędzie

Podziel się
Oceń

OŁAWA. Czytelnik przesyła zgłoszenie do rubryki MINUS. - Tak zaparkowali kierowcy na rogu ulicy Pałacowej. Chodnikiem ciężko było przejść, a co dopiero przejechać z dzieckiem w wózku - mówi Grzegorz.

Mieszkaniec dodaje, że w pobliżu były wolne miejsca parkingowe, jednak kierowcy wybrali chodnik... Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Napisz komentarz

Komentarze

Roman 12.07.2019 19:44
Polecam do rubryki dopisać podwórko przy rynku, między Brzeską a Kościuszki. Pozdrawiam wszystkich którzy blokują nagminnie wyjazd z garaży !!! Żeby wam ktoś zablokował wyjazd z posesji, jak się będziecie śpieszyć!

Ola 12.07.2019 18:39
Był otwarty rynek to był problem teraz zamknęli i też nie pasuje. To jasne, że wszystkim się niedogodzi, ale ile można słuchać tego narzekania. Oława ciągle się rozwija remonty szkół, nowe place zabaw, drogi, ścieżki i wiele innych, aż miło popatrzeć. Parking jest na 11 Listopada, koło Grażki tylko niektórym ciężki się przejść i parkują gdzie popadnie

Mario max 12.07.2019 16:54
gosc - zwróć uwagę na tablice rejestracyjne tych samochodów. .... , wygląda na to , że stoi tam tylko jeden ,, burak" Reszta to przejezdni.

gosc 12.07.2019 15:13
Ale w Olawie mieszkaja same buraki,czyli ty tez jestes burak !

Oława 12.07.2019 13:22
Niech parkują u siebie w domu, buraki :)

Ludziom wszystko przeszkadza 12.07.2019 12:55
Tam zawsze tak stoją bo obok jest warsztat wulkanizacyjny i brakuje miejsc parkingowych ale nie przesadzajmy że nie da się przejść z wózkiem. Mieszkaniec zgłaszający to chyba jakiś tonowy troll że się nie zmieścił.

Sprawiedliwy 12.07.2019 12:54
Może jedno auto stoi źle a już wielkie krzyki

Mieszkaniec 12.07.2019 12:26
A gdzie mają parkować skoro w rynku parking zlikwidowano?

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama