Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 8 maja 2026 05:42
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Potrącona kobieta. Policja szuka świadków

Komenda Powiatowa Policji w Oławie prosi o kontakt osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, do którego doszło około godz. 7:20 w dniu 13 sierpnia 2019 roku w Oławie przy ul. Iwaszkiewicza, pomiędzy klatkami nr 45 – 47. Jadąca rowerem w kierunku Szkoły Podstawowej nr 8, została potrącona przez wyprzedzający ją samochód.
Podziel się
Oceń

Osoby posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o zgłoszenie się do Zespołu ds. Wykroczeń KPP w Oławie lub o kontakt telefoniczny asp. Wiolettą Polerowicz tel. 502 994 453

 


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: BlacharzTreść komentarza: Sezon ogórkowy przed nami , ale wieści idą że rolnik znowu dostanie po dupie. Naprodukowali tyle tego , że ze zbyten trudno i cena spada , jak i jakość artykułów w PowiatowejData dodania komentarza: 7.05.2026, 18:33Źródło komentarza: Uczniowie liceum sprzątali OławęAutor komentarza: UśmiechniętyTreść komentarza: Przestańcie drukować " suchary " , kiedy miało miejsce to zdarzenie ? .Jak nie macie o czym pisać to nic nie piszcie " redaktorzy .Data dodania komentarza: 7.05.2026, 16:10Źródło komentarza: Uczniowie liceum sprzątali OławęAutor komentarza: *Treść komentarza: A jakich Polaków jak tu były Niemcy?Data dodania komentarza: 7.05.2026, 15:57Źródło komentarza: Turek: - To byli ludzie, którzy żyli w tym miejscu przed namiAutor komentarza: O Ława!Treść komentarza: Oj mój ty mały radny człowieku, niczego nigdy nie zrobiłeś, to i wtopy żadnej nie zaliczyłeśData dodania komentarza: 7.05.2026, 15:20Źródło komentarza: Burmistrz Frischmann: - KOWR powinien z takiego odszkodowania zrezygnowaćAutor komentarza: SołtysTreść komentarza: Odniosłeś sukces. Drogowskaz muzeum szrot wena został usunięty. Już nie jest przeszkodą na chodnikuData dodania komentarza: 7.05.2026, 13:45Źródło komentarza: OŁAWA Za tą figurą kryje się niezwykła historia. To dar od klientaAutor komentarza: tutejszyTreść komentarza: Wolę bezinteresownie dbać o pamięć Polaków którzy byli tu przed Żydami...Data dodania komentarza: 7.05.2026, 12:18Źródło komentarza: Turek: - To byli ludzie, którzy żyli w tym miejscu przed nami
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama