Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 21:07
ZOBACZ:
Reklama BMM
Reklama Jaśnikowski

Kierowca: - Po waszej interwencji środki dezynfekujące się znalazły...

Sygnałów dotyczących koronawirusa codziennie odbieramy masę. Jedni proszą, aby przestać już o tym pisać, inni przeciwnie, wręcz się domagają. O interwencję poprosił również kierowca oławskiej komunikacji miejskiej
Kierowca: - Po waszej interwencji środki dezynfekujące się znalazły...
Zdjęcie ilustracyjne
Podziel się
Oceń

Do redakcji zadzwonił we wtorek 10 marca. Uważał, że w autobusach powinny natychmiast zostać zamontowane pojemniki z płynem dezynfekującym. - Tyle ludzi codziennie jeździ autobusami, przecież tu najłatwiej się zarazić - mówi. - Autobusy są brudne, od lat nie były dobrze posprzątane. Kierowcy mają je sprzątać we własnym zakresie. A co my możemy zrobić? Umyć je w środku mydłem z Biedronki? To jest niedopuszczalne, że do tej pory nikt nic z tym nie zrobił. Takie pojemniki powinny być zamontowane jak najszybciej.

Sprawę zgłosiliśmy do Urzędu Miejskiego w Oławie, podziękowano za sygnał i poinformowano, że temat przekazują do zarządu PKS Oława.

Dziś (13 marca) kierowca zadzwonił ponownie i podziękował za naszą interwencję. - Dzięki temu, że nagłośniliście sprawę środki dezynfekujące się znalazły - mówi. - Dostarczono nam chusteczki do dezynfekcji rąk i płyny do dezynfekcji autobusów.


Napisz komentarz

Komentarze

Xxx 14.03.2020 20:30
Proszę też o pomoc dla pracowników banków !!!! Muszą pracować bezpisrednio z ludźmi ,często bardzo chorymi !!! Na obecną chwilę nie mają żadnej pomocy!!!

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: **Treść komentarza: Powinni takim dawać 20 lat więzienia. Tyle że jak wyjdzie to czeka go bezdomność.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe faktyAutor komentarza: Bajlando1312Treść komentarza: Niezłe KWIATKI :] Wreszcie debila zatrzymano...Data dodania komentarza: 27.01.2026, 16:23Źródło komentarza: Nie reagował na sygnały do zatrzymania, uciekał przed policyjnym patrolemAutor komentarza: cześTreść komentarza: HAHAHAHAAHAH :DData dodania komentarza: 27.01.2026, 14:14Źródło komentarza: Ocena od hakera i zaproszenie na... "bal z prostytutkami"Autor komentarza: abuTreść komentarza: Indoktrynacja od najmłodszych lat . Planeta płonie....Data dodania komentarza: 27.01.2026, 11:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama