Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 1 maja 2026 02:48
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Netto uruchamia specjalne linie

Netto uruchomiło infolinie dla pracowników oraz klientów. To działanie, które ma służyć wsparciu pracowników oraz klientów w czasie niepokoju społecznego.
  • Źródło: Netto
Podziel się
Oceń

Sieć handlowa Netto stale monitoruje sytuację w kraju i odpowiada na potrzeby klientów oraz personelu swoich sklepów. Dokłada przy tym wszelkich starań, aby praca i zakupy w sklepach były tak bezpieczne, jak to możliwe w obecnej sytuacji. Z tego względu kierownictwo firmy podjęto decyzję o wprowadzeniu kolejnych rozwiązań.

Netto w dobie niepokoju społecznego uruchomiło dwie infolinie przeznaczone dla pracowników oraz klientów. Osoby, które są zainteresowane funkcjonowaniem sklepów i chcą zapytać o zmiany wprowadzone w placówkach mogą dzwonić pod numer: 91 469 99 99 czynny od 8 do 16.30 w dni robocze. Na infolinii można dowiedzieć się także, jakie kroki sieć podejmuje, aby zwiększyć bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników.

Netto uruchomiło również osobny numer dla personelu. Każdy pracownik znajdzie tu odpowiedź na pytania dotyczące obecnej sytuacji. Ponadto sieć podjęła decyzję, że pracownicy służby zdrowia oraz służb mundurowych mogą skorzystać z 10-proc. rabatu na zakupy. Rabat jest dostępny w godz. 20-24, akcja trwa do 10 kwietnia. Regulamin i pełen wykaz zawodów objętych promocją dostępny jest na www.netto.pl.

- Nieustannie monitorujemy sytuację, poszukujemy nowych, najlepszych rozwiązań, które wspomogą nas w minimalizowaniu zagrożenia czy też będą wsparciem dla naszego personelu i klientów – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Jest to naszym priorytetem, obok zapewnienia dostępności produktów codziennego użytku. Niezmiernie ważne w tym trudnym dla nas wszystkich okresie są też wyrozumiałość, dyscyplina oraz solidarność, dlatego prosimy również klientów o zaangażowanie i współpracę – dodaje.

Netto dokłada wszelkich starań, aby zachować najwyższe standardy pracy sklepów, co określają wewnętrzne procedury. Sieć, świadoma potencjalnego zagrożenia, podjęła decyzję o wprowadzeniu kolejnych rozwiązań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom. We wszystkich sklepach należących do Netto ustawione zostały stacje z płynami do dezynfekcji wózków, koszyków, rąk oraz z woreczkami ochronnymi. Wygodne aplikatory z płynem są dostępne dla każdego kupującego.


Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: CynaTreść komentarza: A ile w tym gównie jest chemii to już nie piszecie?Data dodania komentarza: 30.04.2026, 20:50Źródło komentarza: Majówkowy grill. Ile nas to będzie kosztowało?Autor komentarza: PerłaTreść komentarza: Z dwojga złego damy przynajmiej zarobić pieniadze polskiemu przedsiębiorcy , A kiepski towar to wszędzie znajdziesz , trzeba go tylko unikaćData dodania komentarza: 30.04.2026, 20:48Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieciAutor komentarza: CynaTreść komentarza: Redaktorze, a co majówka ma wspólnego z tym pożarem ? Nie potrafisz Pan pisać artykuł(y) po ludzku ?Data dodania komentarza: 30.04.2026, 20:42Źródło komentarza: Ogień objął około 20 arów lasuAutor komentarza: CynaTreść komentarza: .... włosy odrosną. Panie Adamie , szczytny cel , ale .... Dla Pana to zabawa , a są osoby , które nie mają włosów z znanego nam powodu. Po co budzić tym golenien w ludziach ich niekiedy zapomniane bule , emocje . Czy Pan pomógł .... , w pewnyn sensie tak . Ake moim zdaniem te strzyżenie to z lekka ,, o jeden most za daleko"Data dodania komentarza: 30.04.2026, 20:40Źródło komentarza: Adam: - Włosy odrosną, a pieniądze na koncie fundacji zostanąAutor komentarza: zrozpaczonyTreść komentarza: Ale to podobny poziom. Nie ma tygodnia bez komunikatów o szkodliwych produktach w tego typu sklepach.Data dodania komentarza: 30.04.2026, 19:18Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieciAutor komentarza: Polak małyTreść komentarza: Fajna alternatywa . Mam już dość Biedronki i LidlaData dodania komentarza: 30.04.2026, 16:50Źródło komentarza: OŁAWA Tu budują kolejny market znanej sieci
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama