Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:38
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Tauron
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Podziel się
Oceń

OŁAWA. Akcja. Oławscy ojcowie wraz z pociechami chwycili za narzędzia, aby wspólnie spędzić czas

W ramach oławskiego Ojcowskiego Klubu tym razem składano budki dla ptaków. 21 lutego w budynku Oławskiego Centrum Rozwoju Społecznego spotkali się tatusiowie wraz z synami, aby razem w rodzinnym gronie zrobić coś pożytecznego i przyjemnego. Okazało się, że majsterkowanie, to wcale nie jest zajęcie tylko dla chłopców, bo wśród uczestników była też dziewczynka, która z wielkim zaangażowaniem robiła budkę. - Nie szukamy jakiegoś poklasku czy dodatkowej wrzawy, po prostu chcemy wspólnie spędzić czas, zacieśnić relacje ojciec-syn - mówi Jarosław jeden z członków OK w Oławie. - A czy może być coś fajniejszego niż wspólne majsterkowanie? Kupiono specjalne zestawy do budowy budek dla ptaków. W ruch poszły wiertarki, młotki, papier ścierny, pędzle. Dzieciaki w każdym wieku dzielnie wspomagały swoich ojców w pracy, z pełnym zaangażowaniem wykonując każdą czynność. Tekst i fot.: Grzegorz Kacała [email protected]

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku

Ojciec i syn czyli majsterkowanie po oławsku


Napisz komentarz

Komentarze

jan 04.03.2019 10:21
Świetny widok. Dzieciaki wpatrzone w swoich tatusiów jak nomen omen w ekran tableta. Właśnie o to chodzi w takich zajęciach. O bliskość.

Parcie na szkło? 02.03.2019 14:28
To ojcom potrzeba dodatkowych zajęć na kontakt z synami? Nie zdziwiłbym się gdyby to byli ojcowie mający ograniczona prawa do widzeń przez Sąd Rodzinny, który z sądem nie ma nic wspólnego. Tak np 2 godz. tygodniowo na wniosek chorej mamusi i za przyzwoleniem sądu. Do tego alimenty, które mamusię zaspokoją we własnych potrzebach.

jan 04.03.2019 10:19
Potrzeba tylko dodatkowej motywacji. Często pośpiech, zapracowanie powoduje rozluźnienie więzów rodzinnych. Takie zajęcia pomagają nie tylko w stuknięciu młotkiem w deskę ale też we własne czoło. Wspólna praca to świetny czas na przekazywanie w naturalny sposób wartości, którymi chcemy się kierować. Brawo dla tych panów.

Jarek 02.03.2019 12:42
Nie wszyscy ojcowie byli z synami, jeden tato przyszedł z córką :-)

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: Nata Treść komentarza: Miłość w Milocicach kwitnie... Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:00 Źródło komentarza: Miłocice dziękują, bo jest za co... Autor komentarza: DM Treść komentarza: i tu są fani , widać odrazu w jakim wieku , mistrz Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:25 Źródło komentarza: GMW play Depeche Mode na scenie Dni Oławy - Dni Koguta Autor komentarza: He he Treść komentarza: Dałbym się potrenować takiej trenerce. :D Data dodania komentarza: 22.06.2026, 11:13 Źródło komentarza: Aleksandra Kucharska trenerką drużyny seniorów Piast Instal Miłocice Autor komentarza: ciotka Treść komentarza: Prawomocnie skazany za łapówki który przez pare lat brał pensje choć miał sądowy zakaz nie tylko sprawowania swojej funkcji ale nawet wejścia do urzędu. Kogo nagradzacie ??? Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:34 Źródło komentarza: Jan Kownacki zasłużony dla sportu Autor komentarza: Dzienny Małżonek Treść komentarza: Fajna muzyka heavy, tylko teksty debilne. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:10 Źródło komentarza: Nocny Kochanek porwał publiczność (GALERIA) Autor komentarza: słabo znający, raczej pisowska ciemnota Treść komentarza: Studia medyczne plus obowiązkowy staż lekarski trwają łącznie 7 lat, to jest czas potrzebny do nabycia uprawnień do samodzielnego wykonywania zawodu lekarza. Zatem nawet jakby premier Tusk pierwszego dnia swoich rządów przeprowadził rewolucję w służbie zdrowia, to i tak efekty widzielibyśmy dopiero za 4 lata. Wieloletnich pisowskich zaniedbań nie da się naprawić jak za dotknięciem magicznej różdżki. Jak pis zaniedbał szkolenie nowych młodych lekarzy, to nie da się ich w rok wyszkolić, jak studia trwają 6 lat (plus rok stażu). Chyba, że mają nas leczyć studenci. Co do afery ze szpitalem południowym, to minęło już parę dni i nawet nie ma żadnych nazwisk kto tam miał być przyjmowany "poza kolejką", a sam lekarz zarobił 1,1 mln a nie 2 mln, czyli niewiele więcej niż radny PiS z Tomaszowa Lubelskiego. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 07:27 Źródło komentarza: Dni Oławy - Dni Koguta 2026, czyli koncerty i wiele więcej
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama