Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 14 marca 2026 10:50
ZOBACZ:
Reklama Aftermarket Oława
Reklama Jaśnikowski
Reklama BMM

Zurych wraca do rozkładu lotów z Wrocławia

Z wrocławskiego lotniska znowu polecimy do Zurychu. Przewiduje to zimowy rozkład lotów. Połączenie obsługują linie SWISS. W grupie przewoźników sieciowych znajdzie się jeszcze 5 kierunków.
Zurych wraca do rozkładu lotów z Wrocławia

Autor: fot. Port Lotniczy Wrocław, AdobeStock

Podziel się
Oceń

Linie lotnicze SWISS wznawiają loty z Wrocławia do Szwajcarii od 26 października, czyli od dnia, w którym zacznie obowiązywać zimowy rozkład lotów. Samoloty do Zurychu będą latały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki (start z Wrocławia o godz. 18.35) i piątki (start z Wrocławia o godz. 12.35). Podróż potrwa półtorej godziny. Wyloty z Zurychu do Wrocławia zaplanowane są w poniedziałki na godzinę 16.10, natomiast w piątki na godzinę 9.55.

To świetna informacja, ponieważ zdążyliśmy przywyknąć do Zurychu i jego brak był odczuwalny. Mamy nadzieję, że zainteresowanie będzie wysokie. To połączenie cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób podróżujących służbowo oraz wśród osób odwiedzających rodzinę w Szwajcarii – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.
Na przykładzie lotów do innych hubów widzimy, że połączenia biznesowe mają szansę zostać na dłużej pomimo epidemii – dodaje.

Wśród połączeń sieciowych w zimowym rozkładzie znajdą się także: Frankfurt (Lufthansa, loty realizowane dwa razy dziennie), Dusseldorf (Eurowings, cztery razy w tygodniu: poniedziałki, środy, czwartki i niedziele), Amsterdam (KLM, codziennie oprócz wtorków i sobót) oraz Warszawa (trzy razy dziennie) i Budapeszt (PLL LOT, raz w tygodniu: w poniedziałki). Łącznie z Zurychem daje to 6 kierunków w tej grupie. – Amsterdam to połączenie, które wróciło w wakacje i cieszy się dużym zainteresowaniem podróżnych, z kolei Budapeszt to tegoroczna, długo oczekiwana nowość, która zostaje na zimę – ocenia Dariusz Kuś.

Zimowy rozkład lotów uzupełnią połączenia tanich linii lotniczych i czarterowe. Rozkład wejdzie w życie od 26 października i będzie obowiązywał do 27 marca 2020 roku.



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: Taaa... Słyszałam go już wcześniej!!!Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:13Źródło komentarza: Jeden z utworów zabrzmi ponownie po 300 latach milczeniaAutor komentarza: Hieronim KotowskiTreść komentarza: Rozumiem te wątpliwości. Warto jednak pamiętać, że Klementyna Sobieska, wnuczka Jana III Sobieskiego, jest postacią historycznie bardzo interesującą i zdecydowanie bardziej uniwersalną niż tylko kolejny Sobieski. Jej historia daleko wykracza poza lokalne spory dynastyczne- była jedną z najbardziej znanych Polek XVIII wieku, królową Anglii , Szkocji i Irlandii w środowisku jakobickim , osobą o niezwykle silnym charakterze i symbolicznej biografii. W wielu miejscach Europy jest postacią rozpoznawalną, w Oławie miejscu urodzenia mało rozpoznawalną. Nazwanie jej imieniem ronda w Oławie to nie tylko odwołanie się do wspaniałego rodu Sobieskich, ale także jako upamiętnienie ważnej postaci w historii Polski i element przypominania o naszych związkach z historią europejską. A przy okazji może stać się ciekawym pretekstem do rozmowy o historii, której często w lokalnej przestrzeni brakuje. Dlatego uważam , że rondo imienia Klementyny Sobieskiej to pomysł wart poparciaData dodania komentarza: 14.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie rondo Marii Klementyny Sobieskiej?Autor komentarza: GosiaTreść komentarza: Czy w Oławie naprawdę zawsze musimy wydawać pieniądze z budżetu na fuszerki? Ścieżki na wałach zarastają , Pprzejazd na Wiejskiej robiony trzy razy, na drogach po kilku miesiącach od odbioru znowu latają dziury. To jest jakiś żart. Kto odbiera takie roboty i dlaczego mieszkańcy mają płacić za czyjąś niekompetencję?Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Ścieżka rowerowa wzdłuż Rybackiej już na finiszu. - A co z tym zjazdem? - pyta radnaAutor komentarza: waga73Treść komentarza: Dodam ,ścieżka rowerowa obok budynku przy sportowej postawiono dwa słupki. W tym miejscu nie można się wyminąć .Słupki przeszkadzają.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:09Źródło komentarza: Ścieżka rowerowa wzdłuż Rybackiej już na finiszu. - A co z tym zjazdem? - pyta radnaAutor komentarza: GośćTreść komentarza: Emeryturka po 40 się marzy ? Dlatego ten kraj taki bidny.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 07:33Źródło komentarza: Uczniowie klas policyjnych odwiedzili oławską komendęAutor komentarza: ObserwatorTreść komentarza: Pewnie opłacane z pieniędzy podatników w formie dodatków i premii.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 20:08Źródło komentarza: Czy w Oławie będzie rondo Marii Klementyny Sobieskiej?
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama