Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 27 stycznia 2026 23:00
ZOBACZ:
Reklama
Reklama Jaśnikowski

Zobaczył radiowóz i spanikował

Policjanci pionu prewencji z oławskiej komendy zatrzymali 20-letniego oławianina, który miał przy sobie spore ilości narkotyków
  • Źródło: KPP w Oławie
Podziel się
Oceń

Funkcjonariusze znaleźli przy 20-latku i zabezpieczyli 170 porcji handlowych amfetaminy. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Mężczyźnie, za posiadanie amfetaminy grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
W miniony piątek, 12 marca policjanci pionu prewencji z oławskiej komendy, około godz. 4.00 nad ranem przy skrzyżowaniu ul. Wiejskiej z ul. Kilińskiego w Oławie zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. - Funkcjonariusze, których jednym z głównym zadań jest ochrona bezpieczeństwa osób i ich mienia, postanowili sprawdzić co jest powodem „dziwnego” zachowania mężczyzny - mówi podinsp. Alicja Jędo. - Po krótkim pieszym pościgu wylegitymowali chłopaka. W toku wykonywanych czynności ujawnili przy nim 170 porcji handlowych amfetaminy, wagę elektroniczną, woreczki strunowe i pieniądze. Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających, do którego podejrzany się przyznał. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy podejrzany zajmował się również dystrybucją narkotyków.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.



Napisz komentarz

Komentarze

ZASTRZEŻENIE PODMIOTU UPRAWNIONEGO DOTYCZĄCE EKSPLORACJI TEKSTU I DANYCH

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji ze strony internetowej tuolawa.pl i publikacji przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody wydawcy - RYZA Sp. z o.o. jest niedozwolone. 

Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są TUTAJ

KOMENTARZE
Autor komentarza: NataTreść komentarza: To jest dzisiejsza poezja!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:40Źródło komentarza: "No więc co się za chwilę zderzy?" - po wypadkach kolejowych w HiszpaniiAutor komentarza: MimiTreść komentarza: Świetna sprawa.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 21:31Źródło komentarza: Wsparcie dla maturzystów w Jelczu-LaskowicachAutor komentarza: Oława OKTreść komentarza: He he ktoś jeszcze wierzy w takie bajki ?Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:59Źródło komentarza: Ptasia grypa w powiecie oławskim. Wojewoda wyznaczył strefę objętą zakażeniemAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: To nie są wymysły typu "planeta płonie" gdy ciężko przez zaspy się przebić. To realny problem jakim jest zanieczyszczenie rzek, czyli wody której wszyscy potrzebujemy. Dobra robota chłopaki!Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:30Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: 👍Treść komentarza: 👍Data dodania komentarza: 27.01.2026, 20:20Źródło komentarza: Młodzi naukowcy z Marcinkowic w Międzynarodowym konkursie Climate Detectives!Autor komentarza: BarbieTreść komentarza: Ile już makabrycznych zdarzeń nad stawem w Jelczu. Morderstwa, gwałty, pobicia , wandalizm itp. czarny niechlubny punkt, a powinien być ostoja spokoju, ładu i wypoczynku. Włodarze niech przemyślą nad zmianą wizerunku. Współczuję mieszkańcom bałbym się tam mieszkać.Data dodania komentarza: 27.01.2026, 17:39Źródło komentarza: Usiłowanie zabójstwa nad stawem. Nowe fakty
Reklama
NAPISZ DO NAS!

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas. Podaj w treści swój adres e-mail lub numer telefonu. Jeżeli formularz Ci nie wystarcza - skontaktuj się z nami.

Reklama
Reklama
Reklama